Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,80 / Satış: 7,83

Sultanhanı ve İncesu Yaldır’a kucak açtı

Sultanhanı ve İncesu Yaldır’a kucak açtı
  • 23.10.2015
  • 1.695 kez okundu

Gittiği her yerde 4 aylık sürede azmi ve çalışması nedeniyle büyük bir taktirle karşılanan MHP adayı Turan YALDIR İncesu ve Sultanhanı’da da büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılandı..

7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrasında sayısız köy ve belde ziyareti gerçekleştiren YALDIR gitiği her yerde bu çalışmasının karşılığını alıyor. Ziyaretlerinde o yerin sorunlarına vakıf olduğu gözlenen Turan YALDIR’ın çözüm odaklı siyaseti halktan taktir topluyor. Seçim gezilerine İncesu ve Sultanhanı ile devam eden YALDIR burada da vatandaşın dertleriyle tek tek ilgindi ve sorunlarını not aldı. Kendisine gititği yerlerde gösterilen bu sevginiin nedenini sorduğumuzda bize şunları iletti;

“Ben gittiğim yerlerde; köylerde kasabalarda yabancılık çekmiyorum. Biz bu insalar ile aynı havayı soluyarak büyüdük. Milletvekili olduktan sonra da bu topraklardan bu havadan bu insanlardan kopmadık. Milletvekili olma gururunu birlikte yaşadık. Onlara tepeden bakan değil elini tutan sofrasına oturan bir vekil olduk. Bu düşüncelerimizin kaynağı bizlere gittiğimiz yerlerde gösterilen ilgiler ve vatandaşımızın kendi ifadeleridir.Yapmış olduğumuz ziyaretlerden ortaya çıkan diğer bir gerçek ise; Aksaray da 13 yıldır ben yaptım, ben kimseyi takmam, benim dediğim olur zihniyeti var. Vatandaşı dinlemeden, ben vekil seçildim diye Ankara’da koltuklarına gömülen şahıslardan Aksaray bıktı. Allah bizlere böyle br vekillik nasip etmesin.”dedi..

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ