Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

TÜMSİAD yönetiminden ATSO’ya ziyaret

TÜMSİAD yönetiminden ATSO’ya ziyaret
  • 25 Şubat 2017 - 11:23

Aksaray Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği ( TÜMSİAD ) yönetim kurulu üyeleri, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş’ı ziyaret etti.

Aksaray Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği ( TÜMSİAD ) yönetim kurulu üyeleri, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş’ı ziyaret etti.

TÜMSİAD Şube Başkanı İlker Başgan ve yönetim kurulundan oluşan heyet, ATSO Başkanı Koçaş’ı ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

ATSO ile her zaman iş birliği içerisinde çalışacaklarının altını çizen Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Aksaray Şube Başkanı İlker Başgan, açıklamasında; “ İlimiz sanayisinin öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaret ederek Başkanımızla karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Hepimizin ortak gayesi ve amacı ülkemizi ve ilimizi en iyi noktalara getirebilmektir. Bu amaç doğrultusunda TÜMSİAD ve ATSO birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapacak, ilimiz adına önemli çalışmalar ortaya koyacaktır” Dedi.

TÜMSİAD Başkanını ve yönetim kurulunu Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasında ağırlamaktan dolayı onur duyduklarını belirten ATSO Başkanı Koçaş ise açıklamasında; “ Ülkemizde Cumhurbaşkanımız milli seferberlik başlattı ve bizlerde bu seferberlik kapsamında tüm Sivil Toplum Kuruluşları olarak adımlar atıyoruz. Gün birlik ve beraberlik vaktidir.

TÜMSİAD, Başkanımızın da belirtmiş olduğu gibi bizlerin amaç ve gayesi ülkemizin ve şehrimizin sanayide iyi yerlerde olabilmesi için çalışmaktır.

Bunun için en büyük destekte Kamu Kurumlarımızın ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın birlik ve beraberlik çatısı altında hareket etmektir. Bizlerde milli seferberlik çağrısına destek olarak beraber çalışmalar yapmaya her zaman hazırız.

TÜMSİAD Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna görev sürelerinde başarılar diliyorum” Dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ