Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Türemiş’in Sağlık Haftası mesajı

Türemiş’in Sağlık Haftası mesajı
  • 06.04.2018
  • 758 kez okundu

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş “7 Nisan Dünya Sağlık Günü ve 8-14 Nisan tarihleri arasında kutlanan Sağlık Haftası” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Türemis mesajında, “Kalkınmış ve gelişmiş bir Millet olmanın yolu toplumun sağlıklı bireylerden oluşmasını sağlamakla mümkündür. Günümüzde insan sağlığını olumsuz etkileyen faktörlerin artması, sağlık konusunda daha da bilinçli olmayı gerektirmektedir. Bu konuda; gerekli bilincin oluşturulması için toplumun tüm kesimlerine büyük görevler düşmektedir. Sağlıklı olmayan bir birey kendine, ailesine, çevresine ve topluma yararlı olamaz. Amaç, toplumun ihtiyaçları doğrultusunda, sağlıkla ilgili bilgilerin geniş halk kitlelerine ulaştırılması, koruyucu sağlık hizmetlerinin yaygınlaştırılması, bireylerin sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmeleri, hastalanmadan gerekli tedbirlerin alınmasıdır.

Mutlu bir yaşamın sırrı sağlıklı olmaktan geçer. Dünya Sağlık Haftası’nda bütün vatandaşlarımıza, sevdikleriyle birlikte sağlıklı bir yaşam diliyor, vatandaşlarımızın ve Sağlık sektöründe görev yapan tüm çalışanların Sağlık Haftası’nı kutluyorum.” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ