Ülkü Ocakları Başkanı Belgemen’den sert uyarı!Ülkü Ocakları Başkanı Belgemen’den sert uyarı!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen, son günlerde Aksaray’da ülkücü camia içerisinde yüksek sesle dillendirilen sorunlarla alakalı çok sert açıklamalarda bulundu..

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen, son günlerde Aksaray’da ülkücü camia içerisinde yüksek sesle dillendirilen sorunlarla alakalı çok sert açıklamalarda bulundu.

“Fitnenin başını yılan gibi ezmeyi de, gerekirse aklınızın dahi alamayacağı hallere sokmayı da biliriz” sözleriyle çok sert uyarıda bulundu.

Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Sercan Belgemen açıklamasında şunları kaydetti:

“Aksaray’da Ülkü Ocakları namına hüküm verecek, karar alacak tek kişi olarak tüm kamuoyuna ilan ederim ki; bedeli ne olursa olsun teşkilatımızın, genel başkanımız Olcay Kılavuz beyefendinin, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyefendinin emrindeyiz. Ülkücüyüm diyen her bir samimi dava kardeşimizin başımızın üstünde yeri vardır, fakat dibinin ne olduğunu bildiklerimiz, kendilerini ülkücü olarak tabir edenler, kutlu dergahımızın dününü bugününü bilmeyenler, yarınına fitne saçarak kendilerini siyaset yapıyoruz adı altında nitelendiren her fırsatta zikzaklar çizen, ülkücüyü ülkücüye düşürmeye çalışanlar sözüm sizedir; fitnenin başını yılan gibi ezmeyi de, gerekirse aklınız dahi alamayacağınız hallere sokmayı da biliriz.”

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz!