Aksaray Haberleri

Umre ziyareti kazanan öğrencilere ödülleri verildi | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,37 / Satış: 7,40
€ EURO → Alış: 8,97 / Satış: 9,01

Umre ziyareti kazanan öğrencilere ödülleri verildi

Umre ziyareti kazanan öğrencilere ödülleri verildi
  • 06 Ocak 2020

Aksaray Müftülüğü ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü birlikteliğinde Çocuk Evlerinde ve Çocuk Sevgi Evlerinde kalan Öğrencilere yönelik düzenlenen “Umre Ödüllü” yarışması ödül merasimi ve kahvaltı programı Müftülük konferans salonunda gerçekleştirildi.

Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Müftü Cemalettin Bal, yaptıkları konuşmalarda öğrencilerin milli, manevi ve dini değerlerine sahip bireyler olarak yetişmelerinin önemine değinerek devletin her zaman yanlarında olduğunu kaydettiler.

Yapılan konuşmaların ardından, “Umre Ödüllü” değerler eğitimi yarışmasında erkeklerde birinci olan Murat Göçmen ile kızlarda birinci olan Özge Yılmaz Umre ’ye gitmeye hak kazandıkları ödüllerini Vali Ali Mantı’dan aldılar.

Yarışmada ikinci olan Bahadır Görür ile Sabriye Kaya’nın ödüllerini Belediye Başkanı Evren Dinçer verdi. Üçüncü olan Servet Emzikli ile İlayda Kalkan’ın ödüllerini Müftü Cemalettin Bal verdi. Yarışmaya katılan diğer öğrencilere ise yine ödülleri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk ile spor il müdürlüğü yetkilileri tarafından verildi.

Ödül töreninin ardından protokol üyeleri Çocuk Evlerinde ve Çocuk Sevgi Evlerinde kalan Öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptılar..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ