Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Üniversite Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

Üniversite Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
  • 15 Ocak 2019 - 00:01

Üniversite Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı Aksaray Valisi Ali Mantı başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda Üniversitede güvenli öğretim ortamının devam ettirilmesi, varsa sorunların tespiti ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Aksaray Valisi Ali Mantı; ‘Huzur şehir Aksaray’da eğitim ve öğretimi en iyi şekilde sağlamak için hep beraber gayret göstereceğiz’ dedi.

Aksaray Üniversitesi Kampüsü ile Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtlarında herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alındığını, alınmaya devam edeceğini aktaran Vali Ali Mantı: “Aksaray’da şeffaf yönetim anlayışı, her temas bir iz bırakır görüşü ve anlayışı ile hareket ediyoruz. Bizler ve ilgili kurumlarımız yükseköğrenimlerini sürdüren gençlerimizin huzur ve güven için olmaları için her türlü tedbiri alıyor, eksiklikleri tamamlayarak varsa sorunların çözümü için gayret gösteriyoruz.” dedi.

Toplantıda Emniyet Müdür Yardımcısı Cenk Balta tarafından alınacak tedbirler ile ilgili sunum yapılırken, Yükseköğrenimde karşılaşılan sorunlarla ilgili değerlendirmeler yapıldı. Toplantıya katılan kurum temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinleyen Vali Ali Mantı kurul kararlarının dikkatli şekilde uygulanarak aksamaya meydan verilmemesini istedi.

Toplantıya Vali Yardımcısı Gürkan Karaman, Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Baydar, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan ile Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı’ndan birim müdürleri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ