Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,77 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,46 / Satış: 9,49

Ünmak Isı Aksaray Haberleri

Ünmak Isı Aksaray Haberleri
  • 10 Kasım 2020

Isıtma sektöründe faaliyet gösterebilme adına 1994 yılında Iskarta bölgesinde Ünlüsoy Yapı Malzemeleri adıyla çalışmalarına başlayan Ünmak Isı ilk etapta satış işlemleri gerçekleştirmiş ve 1999 yılında katı yakıtlı kazan imalatıyla üretim faaliyetlerine başlangıç yapmıştır. 2005 yılında Afyon bölgesinde açtığı panel radyatör fabrikası ile gelişimini sağlayan firma, 2012 yılında da İzmir Kemalpaşa taraflarında kazan ve sıcak su boyler imalatı gerçekleştirmiştir. Daha sonraki dönemlerde yapılan atılım ve iyileştirmeler çerçevesinde üretim potansiyelini artıran şirket satış ağını da genişletebilme adına satış noktaları ve satış sonrası süreçlerde ihtiyaç duyulabilecek bakım ve onarım işlemlerini kısa sürede yerine getirebilme adına yetkili servis hizmetleri oluşturmuştur.

Ünmak Isı Kalite Politikası

Müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanabilme adına çeşitli kalite belgelerini ve üretim programlarını temin eden Ünmak Isı kaliteli ve yenilikçi çözümler ile talep ve beklentileri kısa sürede yerine getirebilmeyi ve çevreye zarar vermeden, verimli bir şekilde çalışmalar yürütmeyi hedeflemektedir. Ayrıca çalışanların motivasyonunu artırarak güven içerisinde ve huzurlu bir ortamda faaliyetler gerçekleştirmek firmanın diğer hedefleri arasında bulunmaktadır.  Rekabete etik değerlere sadık kalarak üretim ve satış politikası belirleyen şirket sektörde marjinal değişiklikler oluşturmayı amaç edinmiştir.

Radyatör sektöründe Panel Radyatör ve Havlupan, merkezi sistem kazanlarında UKY serisine bağlı olarak Y, 3K ve D3 gibi modellerin üretimini sağlayan Ünmak Isı, aynı zamanda 2 yıl garantili olarak elektrikli kombi üretimi ve satışını yapmaktadır. Boyler alanında da kat boyleri, ani su ısıtıcı, tek ve çift serpantinli boyler üretimi yapan şirket müşterilerinin ihtiyacına be bütçesine uygun alternatifler sunmaktadır. Firma tarafından merkezi sistem kazan sektöründe de katı yakıtlı ve hem gaz hem sıvı yakıtlı kazan ürünleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ