Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Vali Ali Mantı’ya ziyaretler devam ediyor

Vali Ali Mantı’ya ziyaretler devam ediyor
  • 11.12.2018
  • 789 kez okundu

Brissa Aksaray Fabrikası Direktörü Cenk Koçtar beraberinde Baş Danışman Toshiyoki Terazona ile Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti.

Vali Ali Mantı Valilik makamında kabul ettiği Brisa yöneticileri ile bir süre görüşerek Brisa Aksaray Fabrikası hakkında bilgi aldı.

Vali Ali Mantı ‘Hayırlı Olsun’ dileğinde bulunan Koçtar ve Terazona’ya ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.

-Anaokulu öğrencilerinden Vali Ali Mantı’ya ziyaret

Özel Liderler Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinden oluşan heyet Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti.

Anaokulu Müdürü Belgüzar Sivri öğretmenler Özlem Türkcan, Abdullah Çelik ve minik öğrencileri Valilik makamında ağırlayan Vali Ali Mantı, yaptıkları Türk Bayrağı çalışmasını hediye eden öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Hayırlı Olsun ziyaretinde bulunan öğretmen ve öğrencilere ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali Ali Mantı misafirlerine teşekkür etti.

-İzmir Müftüsü Recep Şükrü Balkan’dan Vali Ali Mantı’ya ziyaret

İzmir Müftüsü Recep Şükrü Balkan Vali Ali Mantı’ya ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu. Valilik makamında kabul ettiği Müftü Alkan ile bir süre görüşen Vali Ali Mantı ziyareti nedeniyle Balkan’a teşekkür etti.

-Uluslararası Gençlik Derneği yöneticileri Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti

Uluslararası Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Korkutata Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti. Korkutata ile beraberinde dernek yönetim kurulu üyelerini Valilik makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Ali Mantı dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Vali Ali Mantı ziyaretlerinden dolayı Korkutata ve beraberindeki heyette yer alan misafirlerine teşekkür etti.

-İşadamı Osman Altuntaş’tan Vali Ali Mantı’ya ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

İşadamı Osman Altuntaş Vali Ali Mantı’ya ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Valilik makamında kabul ettiği Altuntaş ile bir süre görüşen Vali Ali Mantı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek Osman Altuntaş’a teşekkür etti.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ