Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Vali Ataklı: İl Özel İdaresinin etkinliğini daha da arttıracağız

Vali Ataklı: İl Özel İdaresinin etkinliğini daha da arttıracağız
  • 06.04.2016
  • 1.216 kez okundu

Vali Şeref Ataklı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğini ziyaret ederek kurumun yerleşkesinde incelemelerde bulundu..

İl Özel İdaresinin köylerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin sunulmasında önemli görevleri olduğunu ifade eden Vali Ataklı, kurumun sunduğu hizmetler bakımında etkinliğinin daha da arttırılması için ihtiyaç duyduğu araç ve ekipmanların yenilenerek güçlendirileceğini söyledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Altınsoy ile Özel İdare yerleşkesinde incelemelerde bulunan Vali Ataklı, atıl durumdaki araç ve ekipmanlar ile kapanan belediyelerden devir olunan ancak kullanım ömrünü tamamlamış araçların satılmasını istedi.

Ahiler Kalkınma Ajansına sunularak kabul edilen, kurum yerleşkesinin tamamının elektrik ihtiyacının karşılanacağı güneş enerjisinden elektrik üretilecek tesisin kurum alanı içerisine yapılacağını belirten Vali Ataklı; İl Özel İdaresinin her alanda etkinliğini daha da arttıracağını söyledi.

Aksaray İl Özel İdaresinin son yıllarda yürütülen çalışmalarda önemli mesafe kat edildiğini söyleyen Vali Ataklı; kurumun özellikle köylere yönelik yaptığı hizmetlerle köylerin sorunlarını çözme ve vatandaş memnuniyetini sağlayarak hizmetlerini sürdürdüğünü söyledi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ