Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Vali Aykut Pekmez Şehit Aileleri ile bayramlaştı

Vali Aykut Pekmez Şehit Aileleri ile bayramlaştı
  • 08.07.2016
  • 1.622 kez okundu

Vali Aykut Pekmez beraberinde İl Emniyet Müdür Vekili Hikmet Kafkas, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk ile birlikte Şehit evlerini ziyaret ederek Şehit aileleri ile bayramlaştı..

İlk olarak Aksaray Merkez Küçük Bölcek Mahallesinde bulunan Şehit Özel Harekat Polisi Sinan Kunduracı’nın baba evini ziyaret etti. Vali Pekmez, Şehit babası Mehmet Kunduracı ve aile üyelerinin bayramını kutlayarak ailenin çocuklarına oyuncak hediye etti.

Aksaray Merkez Hacı Hasanlı Mahallesinde ikamat eden Şehit Özel Harekat Polisi Yunus Emre Akbaş’ın Baba evine geçen Vali Pekmez ve beraberindekiler Şehit babası Mustafa Akbaş ve Şehit ailesi ile görüştü. Vali Pekmez, ailenin bayramlarını kutlayarak bayram hediyesi verdi.

Vali Pekmez daha sonra İl Jandarma Komutanı Vekili Hakan Eşitgen, Gülağaç Kaymakamı Mehmet Fatih Koca ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk ile birlikte Demirci Kasabasına bulunan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Oğuz İlker Tosun’un baba evine gittiler. Baba Orhan Tosun, şehit annesi Hatice Tosun ve şehidin kardeşleri tarafından karşılanan Vali Pekmez, Şehit yakınları ile bayramlaştı.

Vali Pekmez Bayramın ikinci günü de Şehit ailelerini ziyaret etmeye devam etti.

Ağaçören Kaymakamı Erkan Yılmaz, İl Emniyet Müdür Vekili Hikmet Kafkas ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü ile birlikte ilk olarak Ağaçören İlçesinde oturan Şehit Uzman Çavuş İsmail Yükselin Baba evini ziyaret eden Vali Pekmez, Şehidin kardeşinin düğününe katılarak şehit kardeşine düğün hediyesi verdi.

Vali Pekmez ve beraberindekiler ikinci olarak Sarıyahşi İlçesindeki Şehit Polis Ayhan Demirel’in Baba evine gitti. Vali Pekmez, Şehit babası İbrahim Demirel ve Şehit ailesindekilerin bayramını kutladı.

Son olarak Yeşiltepe kasabasında bulunan Şehit Uzman Çavuş Kazım Ay’ın baba evine giden Vali Pekmez ve beraberindekiler Şehidin ailesini bayramını kutlayarak şehidimizin ikiz çocuklarına oyuncak hediye etti.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ