Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,77 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,46 / Satış: 9,49

Vario Laminat Parke Aksaray Haberleri

Vario Laminat Parke Aksaray Haberleri
  • 11 Kasım 2020

Gelişen teknoloji ve artan rekabet ortamı çerçevesinde yatırımlarını sürdüren ve büyüme hedefiyle üretim gerçekleştiren ortaya sunduğu ürün modelleri ve desenleri ile müşterilerin beğenisini ve güvenini kazanma adına gereken planlamaları yürütmektedir. Ülke genelinde satış yapılan noktaları ve bayilik hizmetlerini artırmak ve niteliklerini iyileştirmek için de çalışmalar yapan şirket, daha büyük müşteri kitlelerine ulaşabilmekle birlikte satış sonrası müşterilerden gelen talep ve beklentilere kısa sürede ve en uygun şekilde karşılık verebilmeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli malzemeleri modern yöntemler ile işleyerek piyasaya sunan Vario Laminat Parke, her kesimden müşteriye uygun nitelikte tasarımlar ve modeller geliştirmekte ve ürünlerini cazip fiyat seçenekleri ile satışa sunmaktadır. Verdiği hizmetlerin niteliğini iyileştirebilme adına hizmet içi eğitim başta olmak üzere gerekli personel yatırımlarını gerçekleştiren şirketin ürünleri arasında Akağaç ürün desenlerinin Beyaz Huş, Doğal Erik ve Doğal Elma konseptleri; Armut Kiraz desenlerinin morgana kiraz, armut, Napolyon kiraz konseptleri ile Ceviz ürün desenlerinin Hazar, Pablo, Haliç ve Arizona Ceviz seçenekleri mevcuttur.

Vario Lamit Parke Ürünleri Diğer Seçenekler

Bahsedilen ürün seçenekleri haricinde açık mavi, papatya, kum beji ve cam kırığı gibi renklerden imal edilen düz desenler ile bambu, montana ve kayın gibi konseptlerin yer aldığı ahşap Vario Laminat Parke seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı boyut ve konseptlerde üretilen ürünler sayesinde yapı alanlarda istenilen şıklık ve kullanım konforunun uzun bir süreç boyunca elde edilebilmesi mümkün hale gelecektir. Şirketin büyümesine ve müşteri potansiyelinin artmasına yönelik yapacağı yatırımlar ile birlikte de daha geniş ürün yelpazesinin ortaya çıkması mümkün olacak ve müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çıkacaktır.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ