Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Veteriner Fakültesi’nde görev değişimi

Veteriner Fakültesi’nde görev değişimi
  • 08.08.2017
  • 1.278 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Veteriner Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Hüdai İpek atandı. Yapılan devir-teslim töreninin ardından Prof. İpek, görevine başladı..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Veteriner Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Hüdai İpek atandı. Yapılan devir-teslim töreninin ardından Prof. İpek, görevine başladı.

3 yıldır dekanlık yapan ve görev süresini tamamlayan Prof. Dr. Halil Selçukbiricik, Fakültenin gelişimi adına önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ifade etti. Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin’in de destekleriyle, bir tarım ve hayvancılık şehri olan Aksaray’a faydalı olmaya gayret ettiklerini ileten Selçukbiricik, eğitim çalışmaları, kliniklerin hazırlanması, tarım ve hayvancılıkla iştigal eden sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliklerinin sağlanması gibi konularda çalışmalar ürettiklerini belirtti. Buna, Fakültede görev yapan akademisyenlerin de ciddi katkılar sunduğuna değinen Selçukbiricik, “Dekanlık görevine yeni atanan Sayın hocamıza başarılar diliyorum. Kendisinin Fakültemize çok önemli katkılar sunacağı kanaatindeyim” dedi. Yeni dekan Prof. Dr. Hüdai İpek de, bugüne kadar yapılan çalışmalarla, Fakültenin kurumsal kimliğinin oturmaya başladığını ve şehirle son derece etkili bir iletişim kurulduğunu belirterek, “Hepimizin ortak amacı şehrimize katkı sunmak ve öğrencilerimiz için en iyi akademik ortamı sağlamaktır. Bugüne kadar yapılan güzel çalışmalara katkı sunmaya gayret edeceğiz” dedi.

Yapılan kısa açıklamaların ardından çiçek takdimleri gerçekleşti ve Prof. İpek yeni görevine başladı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ