Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Yazgı, üniversite öğrencileriyle ‘Kariyer Sohbeti’nde buluştu

Yazgı, üniversite öğrencileriyle ‘Kariyer Sohbeti’nde buluştu
  • 06.12.2015
  • 1.483 kez okundu

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Erkek Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler için düzenlenen “Kariyer Sohbetleri” adlı programının bu haftaki konuğu Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı oldu..

Aksaray Belediye Başkan Yazgı, ‘Kariyer Sohbetleri’ programı dâhilinde KYK Erkek Öğrenci Yurdunda öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Yazgı, yaptığı konuşmada Aksaray’ın tarihçesi hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Aksaray Belediyesi tarafından yaptırılan “Aşkın Sırrı Somuncu Baba” adlı filmin fragmanı sine vizyon aracılığı ile öğrencilere sunuldu

Başkan Yazgı, konuşmasında “Allah nasip etti Belediye Başkanı oldum ve göreve başladığım an şunu hissettim; onlara her noktada hizmet vermek, bunu hissedebilmek, İnsanların dileklerini, temennilerini, elinizden geldiği kadar yerine getirebilmek insanlara hizmet etmenin en güzel tarafı olduğunu hissettim. bu açıdan bakarak insanlarımıza hizmete devam ediyoruz. Mart ayında 2. yılımızı tamamlamış olacağız. Bu süre zarfında da seçim sürecinde vermiş olduğumuz sözler vardı. Elhamdülillah bunların birçoğunu bir Bir buçuk yıl içinde gerçekleştirdik. Geri kalan günlerde de daha büyük projeler yapmak suretiyle hizmetlerimize devam edeceğiz. Tabi bunu yaparken de başkan yardımcılarımız, müdürlerimizle ve ekibimizle birlikte bu özveriyi Takım ruhunu göstererek en iyi noktaya varmak için çalışacağız.”

Programın sonlarına doğru Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın bir yılda Aksaray’a yaptığı hizmetlerin öyküsü kısa bir tanıtım filmi ile öğrencilere gösterildi. Başkan Yazgı, öğrencilerle yaptığı söyleyişi de onların isteklerini, görüş ve önerilerini dinledi..

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ