Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’nda Aksaray tanıtıldı

YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’nda Aksaray tanıtıldı
  • 17.09.2017
  • 1.114 kez okundu

Ahiler Kalkınma Ajansı, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası birlikteliği ile Antalya’da düzenlenen Yörex Yöresel Ürünler Fuarında ilimiz tanıtıldı..

Ahiler Kalkınma Ajansı, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası birlikteliği ile Antalya’da düzenlenen Yörex Yöresel Ürünler Fuarında ilimiz tanıtıldı.

81 İlimizin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı fuarda yer alan ATSO, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda ilimizi YÖREX’te temsil etti.

ATSO Başkanı Koçaş, yöresel fuarının önemine dikkat çekerken Aksaray’ı tanıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Bugüne kadar Ankara ve İstanbul’da Aksaray Tanıtım günleri düzenlediklerini Antalya’da ise Türkiye’nin en büyük Yöresel Ürünler Fuarında Aksaray’ı iki yıldır tanıttıklarının altını çizen ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, mesajında; “Aksaray’ın tarihinde bu zamana kadar hep ilkleri yapmanın mutluluğunu yaşayan Ticaret ve Sanayi Odamız geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda Yöresel ürünler fuarına katılım göstererek ilimizi Antalya’da tanıtmıştır. Bu zamana kadar Aksaray’ımızı başta ülkemiz olmak üzere Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu’ya tanıtmak adına birçok projeye yaptık birçok projeye de katılım gösterdik. 4 yıllık görev süremiz boyunca bizler bu şehre hizmet etmekten başka hiçbir şey yapmadık. 4 yıllık görev süremiz boyunca başta cumhurbaşkanımız olmak üzere başbakanımız bakanlarımız TOBB başkanımız ve devlet büyüklerimiz ile bir hareket ederek birlik ve beraberliğin en büyük temsilcisi olduk Aksaray’a görev süremiz boyunca hizmet etmekten başka hiçbir şey yapmadık. Hiçbir yanlışın hiçbir hukuksuzluğun hiçbir yolsuzluğun destekçisi olmadık. Aksaray’ın ufkunu açacak sanayisini geliştirecek her projenin arkasında hep olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bugün ülkemi genelinde Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliğine kayıtlı olan 361 oda ve borsamızın içerisinde en aktif ve en iyi proje üreten lobi çalışması gerçekleştiren odalar ve borsalar listesinde en üst sıralarda yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah nasip ederse yeni dönemde kaldığımız yerden devam edersek Aksaray’ı daha çok tanıtacak projelerin mimarı olacağız” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ