Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Zabıta ekipleri yolda düşürülen cüzdanı sahibine ulaştırdı

Zabıta ekipleri yolda düşürülen cüzdanı sahibine ulaştırdı
  • 06 Nisan 2021

Aksaray şehirler arası otobüs terminalinde görev yapan trafik zabıta personelleri devriye esnasında buldukları cüzdanı sahibine ulaştırdı.

Aksaray Belediyesi trafik zabıta ekipleri terminal bölgesinde yaptıkları devriye esnasında il dışından çalışmak için Aksaray’a gelen bir yolcuya ait cüzdan buldu. Ekipler Nüfus İl Müdürlüğü ile koordineli çalışarak cüzdan sahibinin iletişim bilgilerine ulaştı. Ulaşılan iletişim bilgileri üzerinden cüzdanın sahibi ile iletişime geçen Belediye ekipleri kişinin bilgilerini teyit etti.

Aksaray Belediyesine bağlı terminal sorumlularına cüzdanın tutanak karşılığında teslim edildiğinin bilgisi cüzdan sahibine verildi. Cüzdanın sahibi kendisinin Aksaray dışında olduğunu ve daha önce çalıştığı şirkete teslim edilmesini istedi. Ekipler kişinin beyanı üzerine tutanak karşılığında istediği noktaya cüzdanı ulaştırdılar.

İş durumu nedeniyle Aksaray’dan ayrılmış olan cüzdanın sahibi Aksaray belediyesi yetkililerine teşekkür etti. İşini titizlikle yapan Belediye ekiplerinin göstermiş oldukları ilgi ve alakadan memnuniyet duyduğunu dile getirdi..

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ