Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

Aksaray’da umuma açık yerler sahura kadar açık

Aksaray’da umuma açık yerler sahura kadar açık
  • 27.05.2016
  • 1.337 kez okundu

Aksaray Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkan vekili Dede Özkaraca yaptığı basın açıklamasıyla Ramazan ayı süresince aşağıda belirtilen iş yerlerinin saat 03.00’e kadar açık olacağını duyurdu..

Özkaraca açıklamasında 06.06.2016 tarihinden itibaren başlayan Ramazan ayı, süresince Vatandaşlarımızın Sahura kadar dinlenme ve vakit geçirmelerini temin etmek amacıyla Umuma açık İstirahat ve eğlence yerlerinin    (Kahvehane,  Kıraathane,  Eğlence  Merkezleri,  İnternet   Salonları,  Elektronik   Oyun  Merkezleri, vs.) Aksaray Belediyesi’nin 18.05.2016 tarih ve 596 nolu Encümen Kararı ile Ramazan ayı boyunca gece Saat 03.00’e kadar açık bulundurulması uygun görülmüştür  dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. İlk YORUM dedi ki:

    Aman da ne güzel ne güzel… Kıraathaneler, internet salonları, oyun merkezleri açık olmasa Aksaraylılar ne yapar değil mi… Normalde açık olmayan kıraathaneler Ramazan ayında açılıyor, caddeler okey masaları için ışıl ışıl süsleniyor ve insanlar iftardan sahura kadar rahaaat rahat kumar oynayabiliyorlar. Ne büyük güzellik! Aferin size!

YORUM YAZ