Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

20’nci Günebakan Sertifikası Okurlar Dinlenme Tesisine verildi

20’nci Günebakan Sertifikası Okurlar Dinlenme Tesisine verildi
  • 28 Ekim 2016 - 01:49

Gıda İşletmelerinin hijyen standardını yakalaması, gıda güvenirliği ve insan sağlığının korunması amacıyla Aksaray Belediyesi’nin başlattığı Günebakan projesine Okurlar Turistik Dinlenme Tesisi de dahil oldu..

Aksaray Belediyesi’nin, gıda güvenliğine yönelik olarak başlattığı Günebakan projesinin 20’nci sertifikası Okurlar Turistik Dinlenme Tesisine verildi. Günebakan biriminin tesiste yaptıkları inceleme sonunda, Tesisin sertifika için gerekli tüm şartları taşıdığı tespit edildi.

Okurlar Turistik Dinlenme Tesisinin müracaatı üzerine Günebakan ekibinin, tesiste hijyenik ortamdan tutunda hizmet kalitesine kadar bir çok alanda değerlendirme yaptığı öğrenildi. Yapılan değerlendirme sonrasında tesise ‘Günebakan’ sertifikası verilmesi kararlaştırıldı.

Günebakan sertifikası, işletme sahibi Ali Okur ve Mehmet Okur’a teslim edildi. Tesis işletmecileri Ali ve Mehmet Okur, hizmet kalitesinden ödün vermeden her kesime hizmet sunmaya devam edeceklerini açıkladılar.
Aksaray Belediyesi tarafından verilen Günebakan sertifikası, gıda güvenliğinin yanında işletmelerinde hijyenin devamlılığını sağlıyor.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ