Aksaray Haberleri

Aksaray Valiliği’nden Nevşehir Belediye Başkanına saldırı açıklaması | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

Aksaray Valiliği’nden Nevşehir Belediye Başkanına saldırı açıklaması

Aksaray Valiliği’nden Nevşehir Belediye Başkanına saldırı açıklaması
  • 11 Aralık 2020

tarafından önemli bir açıklama yapıldı ve ’nın makam aracına av tüfeğinden çıktığı değerlendirilen saçmaların isabet etmesinin bütün ayrıntılarıyla soruşturulduğu belirtildi.

Konu hakkında yapılan açıklamada dün saat 19.30 sıralarında Nevşehir’den Aksaray’a gelen Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın makam aracına av tüfeğinden çıktığı değerlendirilen saçmaların isabet ettiği ifade edildi.

Söz konusu açıklamanın devamında olayın Aksaray il sınırları içinde ve meskun mahal dışında yaşandığı belirtilerek olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı olmadığı belirtilerek şöyle devam edildi:

“Nevşehir Belediye Başkanı Arı’nın makam aracına av tüfeğinden çıktığı değerlendirilen saçmaların isabet ettiği tespit edilmiştir. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı olmamıştır. Aracın ön camında kısmi hasar meydana geldiği tespit edilmiştir. Konu bütün ayrıntılarıyla Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde kolluk kuvvetlerimizle birlikte soruşturulmaktadır. Herhangi bir gelişme olması halinde ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ