Aksaray Haberleri

Aksaray’da her noktada ücretsiz çorba | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Aksaray’da her noktada ücretsiz çorba

Aksaray’da her noktada ücretsiz çorba
  • 07 Ocak 2020

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde şehrin her noktasında vatandaşlara imkânı sunulduğunu açıkladı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in göreve başlamasıyla birlikte mobil çorba aracı, hafta içi her gün sabahın erken saatlerinde başlayarak vatandaşlara hizmet sunuyor. Sabah saat 06.30’da başlayan ücretsiz çorba ikramı saat 10.00’a kadar devam ediyor.

Her gün farklı noktalarda hizmet veren Mobil Çorba Aracı haftanın belirli günlerinde Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde hastane personeli ve hasta yakınlarına, vatandaşların ve öğrencilerin yoğun olarak kullandığı otobüs duraklarında, merkez bağlı orta ve lise dengi okul öğrencilerine hizmet sunuyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, final haftasında bulunan üniversite öğrencileri için daha önce ücretsiz ulaşım imkânı sunmuştu şimdide mobil çorba aracı, Aksaray Üniversitesi Kampüsü içinde ek hizmet vermeye başladı. Sınavdan çıkan öğrenciler, kendilerine ikram edilen sıcak çorba dağıtımını memnuniyetle karşıladı. Öğrenciler, “Final haftasında olduğumuz için yoğun bir ders programımız var. Çoğu zaman sınava yetişmek için acele ediyoruz. Zaman zaman kahvaltımızı yapamadığımız günlerde oluyor. Belediyemizin bizlere böyle bir imkanı sunmaları çok iyi oldu. Hava zaten soğuk ve sıcak çorba içimizi ısıttı. Bizlere bu imkanı sunan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dediler.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, mobil çorba aracının final haftası boyunca saat 10.00’dan sonra üniversite kampüsü içinde öğrencilere hizmet vereceğini söyledi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ