Aksaray Haberleri

Altınsoy: Lafla peynir gemisi yürümüyor | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Altınsoy: Lafla peynir gemisi yürümüyor

Altınsoy: Lafla peynir gemisi yürümüyor
  • 18 Kasım 2020

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, belediyelere yapılan ek ödenek konusunda sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu.

Başkan Altınsoy açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“AK Parti Aksaray ailesi olarak çalışmalarımızı hem yerelde, hem de genelde yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz.
Normale dönüş süreci ile birlikte hızımızı artırarak, şehrimizin kazanımlarını artırmak adına valimiz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilatımız, STK ve Oda başkanlarımız ile gecemizi gündüzümüze katarak, taş üstüne taş koymanın derdindeyiz.

Bugün, adını anma gereği dahi duymadığım bir siyasi parti il başkanının açıklamasını esefle okudum. Şehrimize kazandırılan hizmetlerden rahatsız olmaları gerçekten beni şaşırttı. Daha kendi içlerinde barışı sağlayamayanlar, kimlerle beraber olduklarını, kime hizmet ettiklerini, kimlerle yol yürüdüklerini dahi netleştiremeyeler, bizim hizmetlerimizden rahatsız olduklarını beyan etmektedirler. Maalesef lafla peynir gemisi yürümüyor.

Bizler, AK Parti ailesi olarak bakanlık ve kurum kapılarını aşındırarak, ek ödenek aktarımı, proje desteği, yatırımların alınması, istihdamın artırılması, şehrimizi ileriye taşıyacak projelerin hayata geçirilmesi konusunda önceden olduğu gibi bundan sonrada durmadan, yorulmadan çalışarak, hemşerilerimizin hizmetkarı olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

Şehrimiz, hizmetlerin en iyisine layıktır.

Aksaray’ımızın Hükümetimiz tarafından yapılan hizmetlerden daha fazla istifade etmeye ihtiyacının olduğu bilinci ile hareket ederek, çalışmalarımızı bu minvalde sürdüreceğiz, lafla değil icraatları ortaya koyarak yolumuza devam edeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Bir Vatandaş dedi ki:

    “Şehrimiz, hizmetlerin en iyisine layıktır.”

    demek ki ek ödenek almayan ilçelerimiz (Güzelyurt ve Ağaçören) buna layık, oldukları gibi ek ödenekten faydalanmalarına gerek yok!!!!

YORUM YAZ