Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

ATSO 4 yıllık hedeflerini ve stratejik planını hazırlıyor

ATSO 4 yıllık hedeflerini ve stratejik planını hazırlıyor
  • 27 Ocak 2019 - 11:55

2018 2022 Yönetim Dönemi belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda 4 Yıllık çalışmalarına başladı.

ATSO Meslek Komitelerinin üyelerinin uzmanlarla bir araya gelerek sektörlerine ve üyelere yönelik olarak önerileri ve hedefleri rapor edilmeye başlandı.

ATSO vizyonunun ve hedeflerinin Meslek Komitelerinden çıkan sonuçlarla şekil alacağını belirten Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklama da; “Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimiz sanayisine yönelik olarak araştırmalar yapıyor ve fizibilite çalışmaları yaparak 4 yıllık Stratejik Planımızı oluşturmaya çalıştık.

Hedeflerimiz yaptığımız toplantılar, projeler ve çalışmalar neticesinde daha net şekil almaya başladı fakat bizim stratejimiz tamamen üyelerimiz ve sanayimize yönelik olduğundan dolayı meslek komitelerimizi bu plana dahil ederek sektörleri mutfağından masaya yatıralım ve her şeyi çok daha belirgin şekilde görelim diye düşündük. Bu kapsamda stratejik planımız oluşturulmadan öncesinde Odamızda faaliyet gösteren 10 Adet Meslek Komitemizdeki üyelerimiz ile bir araya gelerek sektörleri analiz etme imkânımız oldu. Önümüzdeki günlerde Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımız ve Şehrimiz sanayisinin kanaat önderleri ile de bir araya gelerek Gelecek Türkiye’nin Sanayi Kentinin Aksaray olması için stratejik planımızı ortaya çıkaracağız. Bu şehrin çok daha iyi yerlerde olması adına her türlü çalışmayı adım adım atarak çok güzel bir planlamayı ortaya çıkacağımızın bilinmesini istiyorum” Dedi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ