Aksaray Haberleri

ATSO Başkanı Göktaş Aksaray iş dünyasına seslendi | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

ATSO Başkanı Göktaş Aksaray iş dünyasına seslendi

ATSO Başkanı Göktaş Aksaray iş dünyasına seslendi
  • 14 Ekim 2018

Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Yönetimi program kapsamında basin açıklaması yaptı.

ATSO Toplantı salonunda Yönetim Kurulu üyelerininde hazır bulunduğu basin açıklamasında Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş; “hükümet tarafindan enlasyon ile mücadele proğrami çerçevesinde, ülke genelinde indirim kampanyasi başlatilmiştir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 81 il ,160 ilçede 365 Oda ve Borsa ile bu kampanyaya destek vermektedir.

Aksaray’da üretim, alim satim – hizmet sektöründeki tüm üyelerimize kampanyaya sahip çikmak ve katilmalari için sizlerin araciliği ile çağri yapiyoruz.

Aksaray tarih boyunca mert, yiğit ve dürüst insanlari ahilik kavramini içerisinde yaşatan esnaflara ve sanayicilere sahip olmuştur. ne zaman ihtiyaç olsa elini değil, bedenini taşin altina koymuştur ve enflasyonla topyekün mücadele kapsaminda da koyacaktir

Bu kampanya ile Oda üyelerimizden , alim satim , üretim satiş fiyatlarini asgari 3 ay , %10 indirim yapmalarini , bu kampanyaya katilim sağladiklarini ve hangi ürünlerde indirim yaptiklarini bize bildirmelerini talep ediyoruz.

Kampanyaya katilan üyelerimizi , TOBB ‘a ve Bakanliğa bildirilerek enflasyon ile mücadele kapsaminda kampanyaya katki verdiği için , firma isimlerini kamuoyuyla paylaşilmasinin sağlanacağini da buradan paylaşmak istiyorum.

Bugünden itibaren kampanyaya katilim gösteren ülkesine şehrine sahip çikan tüm üyelerimizin iş yerlerine kampanya görselleri asilacak olup , firmalarimizi ziyaret ederek onlarin fedakarliklarini her yerde dile getirerek ödüllendireceğiz.

Bu anlamda şehrimizin tüm esnaflarina ve üyelerimize bir kez daha kampanyaya katilim çağrisi yaparak , 3 ay boyunca en az %10 indirim uygulamak isteyen firmalarimizin odamiza gelmelerini ve kampanyaya firmalarini ve ürünlerini yazdirmalarini talep ediyoruz.

Ülkemiz bekasi için başlatilan enflasyonla topyekün mücadele de aksaray olarak bizde variz diyerek , iş dünyamiz adina sizlere teşekkür ediyor saygi sevgi ve muhabbetle selamliyoruz..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ