Aksaray Haberleri

ATSO heyetinden Vekil Aydoğdu’ya ziyaret | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

ATSO heyetinden Vekil Aydoğdu’ya ziyaret

ATSO heyetinden Vekil Aydoğdu’ya ziyaret
  • 09 Ekim 2018

Başkanı Cüneyt Göktaş, Yönetim Kurulu üyeleri ve beraberindeki heyet, ’ya TBMM’de nezaket ziyaretinde bulundu.

Söz konusu ziyarette ilimizin genel ekonomik durumu ve sorunları ile iş camiasının beklentileri hakkında görüşme sağlandı.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak bölge ekonomisi ile sanayicinin, iş adamlarının ve esnafların sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

ATSO Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerince, bölgemizin çözüm bekleyen sorunlarını içeren dosya Vekil Aydoğdu’ya teslim edildi.

Ziyaretten ötürü memnuniyeti dile getiren Cengiz Aydoğdu; “ATSO’nun bölgenin en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından olduğunu belirterek; “Bölgenin ekonomik ve sosyal konularının gündeme getirilmesi ve sorunların en yetkili mercilerde çözülmesi noktasında elimden geleni yapacağını” ifade ederek, projelerin hayata geçirilmesi hususunda hep birlikte çaba sarf edilmesi gerektiğinin altına çizdi.

Aydoğdu konuşmasında; “İş camiasının beklentileri ve arzuladığı hizmetleri gerçekleşmesi için bütün imkânların seferber edileceğini ve tüm sivil toplum örgütleri ile uzlaşı ve çözüm odaklı iş birliği içerisinde olacaklarını” ifade etti. ATSO’ya ve yönetimine yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, ‘Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi’nin üç boyutlu planını Aydoğdu’ya hediye ettiler..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ