Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

ATSO üyeleri Kapı Fuarı’na katıldı

ATSO üyeleri Kapı Fuarı’na katıldı
  • 18.01.2016
  • 1.256 kez okundu

Dünya kapı sektörünü buluşturan 10. Uluslararası Kapı Fuarı, 14-17 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Fuarda ahşap işleme makinaları ve kapı üretim teknolojileri de yer aldı..

200’e yakın firmanın katıldığı 10. Uluslararası Kapı Fuarı’nda 1500’ün üzerinde farklı ürün sergilendiği fuara Aksaray’dan da sektörün önemli firmaları katıldı… Anahtar teslimi ‘kapı fabrikası’ kuran firmaların da boy gösterdiği fuarda ahşap kapı, çelik kapı, mobilya kapı, otomatik kapı sistemleri, kilit kapı kolu ve menteşenin yanı sıra kapı üretiminde kullanılan ahşap işleme makinaları, kapı üretim teknolojileri ile kapı ve mobilya yan sanayinde kullanılan malzemeler de yer aldı.

Dünya kapı sektörünün en önemli buluşma noktası kabul edilen 10. Uluslararası Kapı Fuarı’nın ekonomiye de çok ciddi katma değer sağlaması bekleniyor. Fuar, 3 bini yabancı, 15 bini yerli toplam 18 bin ziyaretçiye ev sahipliğe yaptı.

İnşaat ve mobilya sektörünün de yakından takip ettiği fuara Aksaray’dan yoğun bir katılım gerçekleşti.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş 10. Uluslararası Kapı Fuarının İnşaat ve mobilya sektörü ile uğraşan üyeleri açısından büyük yarar sağladığına dikkat çekti. Geleceğin trendleri son moda tasarımlar ve yeni üretim teknolojileri Kapı Fuarı’nda firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini canlı olarak görebilir, dokunabilir, alternatif seçenekler ile kolaylıkla kıyaslayabilme imkanı bulduklarını kaydetti.

Kapı Fuarı’ında Son moda kapı modellerinin yanı sıra Ağaç işleme makinaları ve Mobilya yan sanayinin lider firmaları ile üyelerinin Yeni Kapı Üretim teknolojilerinin yanı sıra Ağaç işleme ve Mobilya sektöründeki teknojik değişimi de yakalama fırsatı bulduklarını söyledi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ