Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

ATSO üyelerine Yüksek Lisans fırsatı

ATSO üyelerine Yüksek Lisans fırsatı
  • 30.06.2016
  • 1.302 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Aksaray Üniversitesi arasında ki yüksek lisans iş birliği devam ediyor..

Geçtiğimiz yıllar içerisinde yapılan iş birliği neticesinde birçok sanayici yüksek lisans fırsatından yararlanırken, protokolün bu yıl yeniden imzalanması neticesinde sanayicilere yeni bir yüksek lisans fırsatı oluşturuldu. Ayrıca edinilen bilgilere göre ATSO üyelerinin söz konusu protokolden son derece memnun oldukları gözlemlendi.

Aksaray Üniversitesi ile yapılan iş birliği ve Yüksek Lisans Protokolü hakkında açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “ Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman eğitime sonsuz destek olmaya çalıştık. 2014 yılında Aksaray genelinde eğitim dalında rekor kırarken 2015 ve 2016 yılında da eğitimlerimiz istenilen seviye ’de, verimli geçmiş ve hem üyelerimizi hem de vatandaşlarımızı birçok eğitimden yararlanmasını sağlamışızdır. Burada belirtmek istediğim en büyük husus düzenlenen eğitimlerden, panellerden ve seminerlerden hiçbir şekilde ücret talep etmedik. Eğitim seviyesi yüksek bir Aksaray için eğitim seferberliği başlattık ve bu yolda ilerliyoruz. Tabi bu yolda ilerlerken yanınızda sizin gibi eğitim aşığı kurumların ve yöneticilerin olması gerekir.

Aksaray Üniversitesi ilimizin eğitim noktasında en üst makamıdır. Sanayinin öncü kuruluşu olarak üyelerimizin eğitim seviyelerini artırmak adına Üniversitemizle geçtiğimiz yıllarda birçok protokol imzalamıştık. Yeni imzaladığımız protokol kapsamında üyelerimiz, Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme, Yönetim ve Organizasyon, Sağlık Kurumları Yönetimi ve Ekonomisi, Kamu Yönetimi, Maliye, Bankacılık ve Finans, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Para Banka, II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans programlarından indirimli olarak yararlanacaklardır” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ