Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

ATSO’da Girişimcilikte Hibe Paneli düzenlendi

ATSO’da Girişimcilikte Hibe Paneli düzenlendi
  • 09.12.2015
  • 1.214 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’da Girişimcilikte Hibe Paneli düzenlendi..

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda TOBB Aksaray Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu tarafından yeni iş kuracak olan ve tüm Girişimci Olmak İsteyenlere Fon Kaynaklarına Erişim, Arge teşvikleri ve hibelerin anlatıldığı “Girişimcilikte Hibe Paneli düzenlendi.

Panele konuşmacı olarak Ege Üniversitesi Enerji Yüksek Mühendisi Rana Arıbaş üyeleri Girişimcilikte Hibe hakkında bilgilendirdi.

Panele çok sayıda kadın girişimci katıldı. Panelin açılış konuşmasını TOBB Aksaray Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu başkanı Aysun Akkurt yaptı.

TOBB Aksaray Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu başkanı Aysun Akkurt konuşmasında, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren, iş hayatına farklı bir bakış açısı getiren, üreten, ürettikçe kazanan, kazandıkça ekonomiye ve toplumun her kesimine olumlu faydalar sağlayan, toplumsal yaşamda güçlüklere karşı direnerek ve kararlılıkla yollarına devam eden birçok kadın girişimci kendi başarı hikayelerini yazdı. girişimci kadınların yazdığı bu başarı hikayeleri aynı zamanda birçok kadın için de ilham kaynağı olmaya devam ediyor..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ