Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Başkan Yazgı, esnaf odası başkanlarıyla istişare toplantısında buluştu

Başkan Yazgı, esnaf odası başkanlarıyla istişare toplantısında buluştu
  • 13.12.2017
  • 1.038 kez okundu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Esnaf ve Sanatkâr Odalar Birliğine kayıtlı oda başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi..

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Esnaf ve Sanatkâr Odalar Birliğine kayıtlı oda başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Aksaray Belediyesi Sosyal tesisinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, Minibüsçüler Oda Başkanı Veysel Öztürk, Fırıncılar Oda Başkanı Halis Altınsoy, Madeni Sanatkârlar Oda Başkanı Mehmet Üçkulak, Berberler Oda Başkanı Mehmet Doğan, Ağaç İşleri Oda Başkanı Mesut Konuk, Kasaplar Oda Başkanı Kani Yerli, Şoförler Oda Başkanı Ferit Özkaraca, Terziler Oda Başkanı İsmail Coşkun, Gülağaç Esnaf Oda Başkanı Dede Koca, Güzelyurt Esnaf Oda Başkanı Beytullah Andıç, Manavlar Balıkçılar Tavukçular Yumurtacılar Esnaf Odası Başkanı Musamettin Bozkurt katıldı.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ın her zaman esnafın yanında olduğunu söyledi. Birliğe kayıtlı esnaf oda temsilcilerinin bu durumdan dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi. Belediye olarak her zaman yanlarında olduğunu söyledi. Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ ya ve Belediye Başkan Yardımcılarına teşekkür etti.

Başkan Haluk Şahin Yazgı konuşmasında “Belediye Başkanı olmadan önce kendisinin bir esnaf olduğunu hatırlattı. Belediye olarak her zaman esnafın yanında yer alacağını belirtti. Esnaf ve Oda Başkanları bizim birer temsilcimiz sayılırsınız. Çünkü odanıza kayıtlı esnafların neler istediğini, istek ve önerini dinliyorsunuz. Bu istekleri bizlere iletiyorsunuz. Bizlerde elimizden geldiğince sizlere destek olmaya çalışıyoruz. Esnaflarımızın faydasına olacak her iş de sizin yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yazgı, Belediye olarak yapılan hizmetlerin bir kısmını sinevizyon gösterisi ile Oda Başkanlarına gösterdi. Yapılan hizmetlerin bir kısmını anlattıktan sonra Oda Başkanlarının istek ve önerilerini aldı. Programın sonunda Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, oda başkanlarına teşekkür etti..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ