Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Başkan Yazgı, projelerini Belediye Meclis Üyelerine tanıttı

Başkan Yazgı, projelerini Belediye Meclis Üyelerine tanıttı
  • 07 Kasım 2016 - 16:12

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray’a birlikte hizmet ettiği belediye meclis üyelerine, yapımı devam eden dev projelerini tanıttı..

Hafta sonu Belediye meclis üyeleriyle bir araya gelen Başkan Yazgı, hep birlikte otobüse binerek şehir turuna çıktı ve belediyenin projelerini yerinde görüp inceleme imkânı sağladı.

Başkan Yazgı, belediye meclis üyeleriyle birlikte düzenlenen hizmet tanıtım gezisi kapsamında lise kavşağında yapılan düzenlemeden başlayarak sırasıyla 2. Kılıçaslan Hamamı Ve Kültür Merkezi Projesi, halk otobüsleri bekleme alanı, Azmi Milli Kapalı Otopark ve Çocuk etkinlik alanı, Piri Mehmet Paşa Çarşısı projesi (Eski terminal), Kapalı Salıpazarı, İtfaiye ek binası, Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezi ve Tematik Park projelerini yerinde görüp inceleme yaptı.

Hizmet gezisinin ikinci bölümü ise Kılıçaslan Parkı Nikâh Salonu ve Kır Düğün alanı ile başladı. Akin kavşak düzenlemesi, Yunus Emre spor tesisleri ek binası inşaatı, Yeni terminal civarı kavşak düzenlemesi, Kombine araçların hizmete sunulması ve Ardından Hürriyet sosyal tesisi, Laleli İçme suyu depo inşaatı ve Pirali Sultan Türbesi gibi birçok alanda gezi ve inceleme yapıldı.

Başkan Yazgı, Aksaray Belediyesi olarak şehre çok büyük projeler kazandırmaya devam edeceklerini belirterek “Belediye meclis üyelerimizle birlikte hizmet tanıtım gezisi düzenledik. Şehrimizde belediyemize ait projelerimizin bazılarını hep birlikte gezerek yerinde gördük. Bizler bu yola çıkarken Aksaray’ımızı marka şehir yapacağız demiştik. Belediye meclis üyelerimizin de desteği ile projelerimizi bu yönde hazırladık. Şehrimiz için o kadar büyük ve önemli projelerimiz var ki bunların birçoğunu gezip görme imkânımız oldu. Halkımız ve şehrimiz hizmetlerin en iyisine ve güzeline layıktır. Bizde bütün projelerimizi buna göre yapıyoruz. İnşallah yapımı devam eden projelerimiz bittiği zaman hep birlikte Aksaray’a ne kadar güzel hizmetler yapıldığını görmüş olacağız” dedi.

Başkan Yazgı, bu projelerin Aksaray’a kazandırılmasında emeği geçen bütün meclis üyelerine teşekkür etti. Belediye meclis üyeleri de proje hizmet tanıtım gezisi düzenleyerek dev projeleri kendilerine yerinde görme imkânı sağlayan Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür ettiler..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ