Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder Vali Pekmez’i ziyaret etti

Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder Vali Pekmez’i ziyaret etti
  • 08 Nisan 2017 - 16:32

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Önder ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik, İstihdam Politikaları Daire Başkanı İbrahim Demircan, Aksaray Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Mahmut Akkuş, Aksaray Sosyal Güvenlik Kurumu Bilal Akgün’ü Valilik Makamında kabul eden Vali Aykut Pekmez Önder ve beraberindeki heyet ile bir süre görüştü.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ projesi kapsamında Aksaray’da hizmet noktaları oluşturulduğunu ifade eden Vali Pekmez; projenin Aksaray’da başarılı sonuçlar ortaya koyacağını bu konuda olumlu gelişmeler kaydedildiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Pekmez Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder ve beraberindeki heyet üyelerine teşekkür etti.

-Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Projesi

-5 Hizmet noktası açılışı gerçekleştirildi

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ projesi kapsamında Çalışma ve İş Kurumu Aksaray İl Müdürlüğünce Ticaret Borsası, Ticaret ve Sanayi Odası, Aksaray Belediyesi ve Organize Sanayi Bölgesinde hizmet noktalarının açılışı gerçekleştirildi.

Aksaray Üniversitesi Hizmet Notasının açılışına Aksaray Valisi Aykut Pekmez; AK Parti Grup Başkan Vekili İlknur İnceöz, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yusuf Şahin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder, İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik, İstihdam Politikaları Daire Başkanı İbrahim Demircan, Aksaray Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Mahmut Akkuş, Aksaray Sosyal Güvenlik Kurumu Bilal Akgün, Ak Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve davetliler katıldı.

Vali Aykut Pekmez açılışı yapılan Hizmet Noktalarının hayırlı olması dileğinde bulunarak Aksaray Üniversitesi Kampüsü içerisindeki merkezde verilecek hizmetler hakkında bilgi aldı..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ