Aksaray Haberleri

Emlakçılardan ATSO projelerine destek | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Emlakçılardan ATSO projelerine destek

Emlakçılardan ATSO projelerine destek
  • 15 Temmuz 2018

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’ın açıklamış olduğu projelere İlimiz Gayrimenkul Emlak İnşaat Komisyoncular Derneğinden destek geldi.

ATSO Başkanı Göktaş’ın geçtiğimiz haftalarda açıklamış olduğu projelerin şehrimizin geleceğine yön verecek olduğunu dile getiren Gayrimenkul Emlak İnşaat Komisyoncular Derneği Başkanı Uğur Etlik yaptığı açıklama da “İlimiz sanayisinin öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, geçtiğimiz günler içerisinde iş dünyamız ve kamuoyu ile projelerini paylaşmıştır. Bu anlamda ilk olarak Derneğimiz ve şahsım adına kendisine teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Güneş Enerjisi Organize Sanayi Bölgesi adından da anlaşıldığı üzere baştan başa bir yüzyıl projesidir. Günümüz Dünya’sının en çok ihtiyaç duyduğu alanlarda yatırım yapmak ve bu yatırımları sanayi alanlarına dönüştürmek projelerin en zor olanlarındandır. Milyonlarca Lira gerektiren bu projeye tüm şehir ve iş dünyası olarak katkı sağlamalıyız. Ülkemizin birçok gelişmiş önde gelen şehirlerinden bu projeler yapılmıştır fakat ATSO Başkanımızın da belirttiği gibi ülkemiz genelinde en bu proje için en verimli ilk 2 şehirden birisidir. Başkanımızın belirttiği Sultanhanı, İncesu, Eskil Güneşli bölgesi bu proje için bulunmaz bir noktadadır. İnşallah bu proje hayata geçer ve şehrimiz çok büyük bir sanayiye daha kavuşur. ATSO Başkanımızın diğer projeleri de ilçelerimizin geleceğine yönelik çok büyük projelerdir. Konya yolunda yapılacak olan ikinci bir organize sanayi bölgesi şehrimizin sanayisini mevcut noktadan çok daha ileriye götürecektir. Birkaç yıla kalmaz Adana yolu ilimiz trafiğini kaldıramayacak düzeye gelecektir. Bu anlamda ATSO Başkanımızın projesi uygun zamanda doğru atılan bir adımdır. İlçelerimize yapılacak olan KOBİ düzeyindeki sanayi kentlerinde ilçelerimizin geleceğine yön verecek göçlere engel olacak ve istihdama katkı sağlayacaktır. Bu anlamda Aksaray genelinde takdirle karşılanan projelere ilimiz Gayrimenkul Emlak İnşaat Komisyoncular Derneği olarak gereken her katkıyı vereceğiz” Dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ