Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,84 / Satış: 5,86
€ EURO → Alış: 6,44 / Satış: 6,46

Gazeteci Yavuz Donat ve Doğan Halisdemir Aksaray’da

Gazeteci Yavuz Donat ve Doğan Halisdemir Aksaray’da
  • 07.02.2018
  • 1.102 kez okundu

Yazarı , Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Sabah Gazetesi Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim, 15 Temmuz hain gecede darbeci Tuğgeneral Semih Terzi’yi öldürdükten sonra şehit edilen Kahraman Ömer Halisdemir’in ağabeyi ve Ömer Halisdemir’in memleketi Niğde Çukurkuyu Belde Belediye Başkanı İleri Koçak Aksaray’a geldi.

Gazeteci Yavuz Donat ve beraberinde heyeti; Aksaray’da Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın, Aksaray’ın tanınmış İş adamı Orhan Ağaçlı ve Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celil Acar karşıladı. Ağaçlı restoranda gerçekleşen toplantıda Aksaray’a yapılan yatırımlar ve gündem ilişkin değerlendirildi.

Toplantıda zaman zaman Aksaray’ı ziyaret ettiğini belirten Gazeteci Yavuz Donat, Niğdeli olduğu için Aksaray’ı çok iyi bildiğini ve şehir ile ilgili gelişmeleri yakından takip ettiğini açıkladı.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Gazeteci Yavuz Donat ile aynı heyette bulunan Ömer Halisdemir’in ağabeyi Doğan Halisdemir, gazeteci ve yazarları Aksaray’da görmekten memnuniyet duyduğunu söyledi. Günün anısına misafirlere hediyeler takdim etti..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ