Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

‘Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar’ paneli ATSO’da

‘Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar’ paneli ATSO’da
  • 10 Kasım 2016 - 13:39

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Aksaray Kadın Girişimciler İcra Kurulu tarafından organize edilen “Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar” paneline Azerbaycan Milletvekili Ganira PAŞAYEVA, Öpücük Kıvamında ve Muhacir kitaplarının Yazarı Mehtap ŞAFAK ile Bonelli Unlu Mamülleri Satış Müdürü Mine ATAMAN katılım gösterecek..

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda cumartesi günü saat 13.00’da düzenlenecek olan “Güçlü Kadınlar Güçlü Yarınlar” paneline yoğun ilgi beklenirken, programla ilgili açıklama yapan Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aysun Akkurt yapmış olduğu açıklama da “TOBB Aksaray Kadın Girişimciler İcra Kurulu olarak cumartesi günü ilimizde çok anlamlı bir panel düzenleyeceğiz.

Kader Pekmezci DEMİRALP’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek olan panelimize Azerbaycan Milletvekili, Türklüğün, Türk Dünyası’nın sesi, savunucusu Ganira PAŞAYEVA, Muhacirliğini satırlara döken, kelimeleri kalemle işleyen “Muhacir” ve “Öpücük Kıvamında” kitaplarının yazarı Mehtap ŞAFAK, ekmeğe yüreğini katan, elinin hamuruyla adım adım yükselen, lezzet ustası Mine ATAMAN katilim gösterecekler. Bugün dünya genelinde kabul gören gerçeklerden birisi de Güçlü toplumlar, güçlü kadınların eseridir. Çünkü güçlü kadın; güçlü anne demektir, güçlü eş demektir, güçlü aile demektir. Bu yüzden Aksaray’da hayatlarında başarılarla dolu kariyer sahibi olan çok değerli insanları ağırlayacağız.

Büyük emekler ile hazırlamış olduğumuz panelimize katılmak isteyen tüm Aksaraylı girişimci kadınlarımızı ve vatandaşlarımızı 12 Kasım 2016 Cumartesi günü saat 13.00’da Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasına bekliyoruz” Dedi..

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ