Aksaray Haberleri

İhtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere gıda kolisi yardımı | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

İhtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere gıda kolisi yardımı

İhtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere gıda kolisi yardımı
  • 10 Aralık 2020

Sosyal İşleri Müdürlüğü ve dar gelirli ailelere yardımında bulunuyor.

Aksaray Belediyesi, maddi durumu yetersiz ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapmayı sürdürüyor. Gıda yardım paketleri büyük bir özenle taşınarak ailelerin adreslerine teslim ediliyor. Daha önce de düzenli olarak ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapan Aksaray Belediyesi, Covid 19 salgını sürecinde yardımlarını artırdı.

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, şehir genelinde yardıma muhtaç aileleri belirlemeyi sürdürürken her ay yüzlerce aileye gıda kolileri teslim ediliyor. Dağıtılan gıda paketlerinde temel besin maddeleri yer alırken, yardımların yıl boyunca belli periyotlarla süreceği bildirildi.

Aksaray’da giysi kumbaraları projesinden, sosyal mağaza projesine, glütensiz gıda yardımlarından evde bakım ve temizlik hizmetlerine kadar birçok sosyal yardım projesi hayata geçiren Belediye Başkanı Evren Dinçer, İhtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanında olduklarını ifade etti. Sosyal yardımların pandemi sürecinde ciddi oranda arttırdıklarının altını çizdi. Yardımların süreceğini ifade etti..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ