Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

İl Genel Meclis Üyeleri Borsa’yı ziyaret etti

İl Genel Meclis Üyeleri Borsa’yı ziyaret etti
  • 07.08.2018
  • 789 kez okundu

Aksaray İl Genel Meclis Üyeleri, Aksaray Ticaret Borsasını ziyaret ederek, Aksaray Ticaret Borsası ile yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, “Bu gün Aksaray için yüreği çarpanlar ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyemiz olan Mahmut Aktürk’ünde İl genel Meclisi Üyesi olması bizlere onur vermektedir. Şehri için yüreği çarpanlar olarak tabir ettiğim siz değerli İl Genel Meclis Üyelerimizin tamamı ile dostluğumuz, hasbihalimiz vardır. Kendileri ile birçok projede beraber olmanın mutluluğunu yaşadık. Ben bu vesile ile bu gün Aksaray Ticaret Borsamızı şereflendiren değerli kanaat önderlerimiz, İl Genel Meclis Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Yaptıkları işi sorumluluk bilinci ile önce ilçelerine ve şehrimize hizmet etmektedirler. Bundan sonrada yüreklerindeki heyecanlarının bitmemesini diliyor, saygılar sunuyorum” dedi.

İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Celalettin Kılıç “ Bu gün İl Genel Meclis Üyeleri arkadaşlarımız ile birlikte Aksaray Ticaret Borsasını ziyaret ediyoruz. Bizleri kabul ettikleri için Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Burada Şehrin lokomotifi olan Aksaray Ticaret Borsasının çalışmalarını dışarıdan izliyoruz. İl Özel İdaresi ile birlikte ve İl Genel Meclisimiz ile birlikte birçok projelerde birlikte olmuştuk undan sonrada birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Ben başarılı çalışmalarından, Aksaray’ a yaptığı katkılardan dolayı Hamit Başkanıma teşekkür ediyorum. İl Genel Meclisimiz her zaman Ticaret Borsamızın yanına olduğunu ifade etmek isterim. Tekrardan başkanımıza teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” dedi.

İl Genel Meclis Başkan Vekilii Sadettin İriş ise Meclis olarak bizi burada ağırladınız sizlere çok teşekkür ediyorum. Her zaman için Aksaray’ın hizmetindeyiz. Elimizden geldiğince şehrimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan ziyaret Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök’ün hediye takdiminden sonra son buldu..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ