Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,79 / Satış: 7,82
€ EURO → Alış: 9,29 / Satış: 9,33

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı yapıldı
  • 20 Kasım 2015

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Aksaray Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi..

İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL başkanlığında yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL, Ortak Sınavlar öncesi yapılması gereken çalışmalar, eğitim-öğretim faaliyetleri ve güvenlik tedbirleri hakkında açıklamalarda bulundu. Ayrıca Yetiştirme ve Destekleme Kursları, 2015 yılı sonu itibari ile tamamlanması planlanan okul inşaatlarına da değinen İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL, hayırsever vatandaşların arsa bağışı ve okul yapımına teşvik edilmesi için gereken tüm gayretin gösterilmesini istedi. Toplantıda Müdürlüğün birim amirlerince bölümleriyle ilgili bilgi paylaşımı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçeleriyle ilgili konuları değerlendirdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, tüm bu yapılan çalışmaların odağında öğrenci olduğunu, her şeyin öğrenciler için yapıldığını, ekip ruhuyla hareket edilerek çalışmaların devam etmesi gerektiğini belirtti..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ