Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

İyi Parti Yaşlılar Haftasını kutladı

İyi Parti Yaşlılar Haftasını kutladı
  • 20.03.2018
  • 842 kez okundu

İyi Parti Aksaray Teşkilatı 18-24 Mart Dünya Yaşlılar Haftasında Huzurevine ziyarette bulundu. İyi Parti Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan ekip huzurevi yaşlılarına karanfil dağıtarak onlarla sohbet etti.

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş, geçmişi geleceğe taşıyan yaşlıların toplumun en değerli varlıkları olduğunu belirterek, “Yaşlılığın kıymetli bir sosyal dönem olduğunun genç nesillere aktarılması gerekiyor” dedi.

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş, Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yaşlıların sevgi ve saygıyı hak ettiğini dile getiren Başkan Türemiş, hayatlarının memlekete hizmet etmiş büyüklerin yaşlılıklarında rahat bir yaşam sürmeleri gerektiğine vurgu yaptı.

Başkan Türemiş, “Büyüklerimizin toplumsal yaşamın tüm alanlarına aktif olarak kalımlarını sağlamalı. Ayrımcılığa uğramadan insan haklarından yararlandırılmaları ve toplumsal hayata katılmaları için onlara yönelik sosyal hizmet faaliyetlerine ilişkin yöntem ve standartlar belirlenmeli. Mimari açıdan yaşlılara daha kolay hizmet sunumu sağlayacak yaşam ortamları oluşturulmalıdır” dedi.

Yaşlıların toplumun en değerli varlıkları olduğunu ifade eden Başkan Türemiş, “Yaşlılığın kıymetli bir sosyal dönem olduğunun genç nesillere aktarılması gerekiyor. Yaşlılar Haftası vesilesiyle tüm yaşlılarımızın mutlu, sağlıklı, huzur içinde bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ