Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Kayseri Ticaret Odası’ndan ATSO’ya ziyaret

Kayseri Ticaret Odası’ndan ATSO’ya ziyaret
  • 23.02.2016
  • 1.188 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ve Yönetim Kurulu üyesi Rafet Altınpınar , Kayseri Ticaret Odası heyetini ağırladı..

Aksaray ziyaretleri çerçevesinde son olarak ATSO’yu ziyaret eden Kayseri Ticaret Odası heyeti , ATSO’nun yeni hizmet binasını gezdi. Binanın tüm bölümlerini gezerek yakından inceleme fırsatı bulan Kayseri Ticaret Odası heyeti, binanın dizaynına hayran kaldı. Binayı inceleyen heyet daha sonra ATSO yönetim kurulu başkanı Ahmet Koçaş’ı makamında ziyaret etti.

KOÇAŞ “AKSARAY YATIRIMCILARIN İLGİ ODAĞI OLDU”

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Çevre illerden odamıza yapılan ziyaretler bizim için ayrı bir memnuniyettir. Hizmet binamız hakkında söyledikleriniz bizleri çok gururlandırdı. Şehirlerde böyle Ticaret ve Sanayi Odaları’nın olması üyelerine de bir şevk veriyor. Dışarıdan gelen yatırımcılara ve misafirlere odanın ve şehrin imajını, şehrin ekonomisinin imajını hakikaten çok yükseltiyor. Biz her zaman söylüyoruz, bu binayı sadece Ticaret ve Sanayi Odası için yapmadık. Aksaray ’ın tüm önemli kurumlarına yaptık. Sizin de devam eden yapımı tamamlanmış ama içinin tefrişatı yapılacak olan hizmet binanızın da bundan daha iyi olacağına inanıyorum”.Çevre illerin özellikle ticaret odalarının birbirleri ile yakın ilişki kurmaları gerektiğine inanıyorum. Yönetim kurulları olarak bir araya gelerek daha önemli çalışmalara imza atarız diye umut ediyorum.

ATSO Başkanı Koçaş konuşmalarının devamında Aksaray sanayisi hakkında bilgiler verdi. Aksaray olarak OSB’miz her geçen gün büyüyor. Yatırımcıların ilgi odağı oldu. En kısa sürede Lastik fabrikası Aksaray’da hizmete girecek. Daha bir çok büyük fabrikalarda ilimize yatırım yapmak için çalışmalara başladı. OSB’ye büyük uğraşlarımızın ardından meslek lisemiz inşaatının da sonlarına yaklaşıldı. Yıl sonunda faaliyete geçmesini bekliyoruz. Yatırımların artması şehrimizin markalaşması ve gelişimi adına da büyük katkı sağlayacak. İşsizlik en aza inecek. ATSO olarak görevle olduğumuz sürece Aksaray’ın sanayisi ve ticaretini en üst düzeyde olması için çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

PAYSA“AKSARAY SANAYİSİ ÇOK GELİŞMİŞ”

Kayseri Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi Uğur Paysa ise; “ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve Yönetim Kurulu üyelerine bu sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yaptığımız gezi sırasında gördüğümüz bu güzel hizmet binasını Aksaray’a kazandırdıkları için ayrıca tebrik ediyorum. Aksaray çok gelişmiş sanayi bakımından OSB çok gelişmiş. Sanayisi gelişen şehir ekonomik olarak bir şehrin gelişimizden önemli rol üstlenir. Aksaray’ın daha gelişeceği ve sanayi bakımında bölgede konum itibari ile önemli bir yer olması ile de daha gelişeceğini düşünüyorum. ATSO yönetimine yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kayseri Ticaret Odası heyeti tarafından ATSO’ya gerçekleştirilen ziyarette günün anısına hediyeler de takdim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ