Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

MHP Milletvekili Kaşlı’dan teşekkür mesajı

MHP Milletvekili Kaşlı’dan teşekkür mesajı
  • 01.10.2019
  • 3.105 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yayınladığı mesajla rahatsızlandığı dönemde kendisine ziyaret eden ve telefon edenlere teşekkür etti.

Kaşlı yayınladığı teşekkür mesajında, “29.09.2019 Pazar günü akşam üzeri kalp hastalığı şüphesi üzerine kontrol amaçlı geldiğim Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji bölümünde yapılan muayene sonucunda; anjiyo yapılarak, tıkalı olan bir damara stent takılmıştır.

Genel durumum gayet iyi olup tedbir amaçlı iki gün hastanede gözetim altında kalarak bugün itibariyle taburcu oldum. Hastaneye ilk geldiğim günden taburcu olduğum güne kadar büyük bir özveri ve fedakarlıkla tedavimle yakinen ilgilenen başta Aksaray İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ Beye, Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Namık Özkan Beye, Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Sinan İnci Beye ve diğer tüm hastane personelimize, ayrıca hastanede kaldığım sürece bizzat hastaneye gelip ziyaret eden, telefonla arayan, mesaj gönderen, çiçek gönderen, sosyal paylaşım siteleri üzerinden geçmiş olsun dilekleri ileten, başta MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendiye, Genel Başkan Yardımcılarımıza, TBMM MHP Grup Başkan Vekillerimize, Milletvekillerimize, İl Valimiz Sn. Ali Mantı beye, İl ve İlçelerimizdeki daire müdür ve amirlerine, siyasi parti temsilcilerine, Belediye Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, STK Başkanlarına, basın mensuplarımıza, tüm hemşerilerime, Teşkilat Başkan, yönetici ve mensuplarımıza, dava arkadaşlarıma, dostlarıma, gönüldaşlarımıza, yurt dışındaki gurbetçilerimize, akrabalarımıza ve burada ismini sayamadığım arayıp soran herkese göstermiş oldukları yakın ilgiden, geçmiş olsun iyi dilekleri ve güzel dualarından dolayı sonsuz teşekkür eder, saygılarımı, sevgilerimi ve şükranlarımı sunarım” dedi.

Genel durumum gayet iyi olup tedbir amaçlı iki gün hastanede gözetim altında kalarak bugün itibariyle taburcu oldum. Hastaneye ilk geldiğim günden taburcu olduğum güne kadar büyük bir özveri ve fedakarlıkla tedavimle yakinen ilgilenen başta Aksaray İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ Beye, Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Namık Özkan Beye, Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Sinan İnci Beye ve diğer tüm hastane personelimize, ayrıca hastanede kaldığım sürece bizzat hastaneye gelip ziyaret eden, telefonla arayan, mesaj gönderen, çiçek gönderen, sosyal paylaşım siteleri üzerinden geçmiş olsun dilekleri ileten, başta MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendiye, Genel Başkan Yardımcılarımıza, TBMM MHP Grup Başkan Vekillerimize, Milletvekillerimize, İl Valimiz Sn. Ali Mantı beye, İl ve İlçelerimizdeki daire müdür ve amirlerine, siyasi parti temsilcilerine, Belediye Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, STK Başkanlarına, basın mensuplarımıza, tüm hemşerilerime, Teşkilat Başkan, yönetici ve mensuplarımıza, dava arkadaşlarıma, dostlarıma, gönüldaşlarımıza, yurt dışındaki gurbetçilerimize, akrabalarımıza ve burada ismini sayamadığım arayıp soran herkese göstermiş oldukları yakın ilgiden, geçmiş olsun iyi dilekleri ve güzel dualarından dolayı sonsuz teşekkür eder, saygılarımı, sevgilerimi ve şükranlarımı sunarım” dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ