Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Milletin adamı Ayhan Erel halkla iç içe

Milletin adamı Ayhan Erel halkla iç içe
  • 26 Mayıs 2018 - 03:51

İYİ Parti 1. Sıra Adayı Ayhan Erel halkla kucaklaşmaya devam ediyor..

‘’Siyasi partilerin 24 Haziran seçimleri için Milletvekili adaylarını açıklamasının ardından İYİ Parti 1. Sırasında Avukat Ayhan Erel isminin yer alması Aksaray halkı tarafından sevinçle karşılandı’’

Gittiği her yerde halkta ciddi bir karşılığı olduğu gözlenen Ayhan Erel vatandaşları ziyaretlerine devam ediyor. Dünde sanayi bölgesinde ki esnafları ziyaretlere başlayan Erel, sanayi esnafının dertlerini dinleyerek ve halkın vekillerden beklentilerini not ederek vatandaşla istişahare ediyor. Sanayi ziyaretleri sırasında esnaflar ‘’ işletmelerini ayakta tutmak konusunda büyük zorluk yaşadıklarını, bozulan ekonomik dengelerin ve çöken ülke ekonoisinin ilk darbeyi esnafa vurduğunu, bir çok esnafın kepenk kapatmamak için direndecek güçlerinin artık kalmadığını’’ ifade ettiler.

Ayhan Erel ile görüşmeleri sırasında sanayi esnafı ‘’ bu gidişe artık birileri dur desin, biz artık İYİ günler görmek istiyoruz, çoğumuz akşam giderken evimize ekmek götüremiyecek duruma geldik, bu durum bizlerin ticaret hayatını bozduğu gibi aile huzurumuzuda bozuyor, ailelerimizin beklentilerini karşılayamadığımız ve yükselen döviz kurlarından dolayı borçlarımızın altından kalkamadığımız için artık isyan edecek duruma geldik’’ şeklinde serzenişte bulundu.

Ayhan Erel ve beraberinde il ve ilçe yöneticileri akşam saatlerinde ise çarşı esnafı ve işsizlikten dolayı kahvelerde vakit geçirmek zorunda kalan vatandaşların dertlerini dinledi. İYİ Parti Milletvekili adayı Ayhan Erel ‘’ gittiğimiz her yerde aynı şikayetler ile karşılaşıyoruz AK Parti hükümetinin senelerdir tüm uyarılarımıza karşı yaptığı yanlışlar ülkeyi bitme noktasına getirmiş durumda. Bunu biz değil vatandaşın kendisi söylüyor. Halk artık alternatifi olmayan bir çaresizlik içerisinde değil. İYİ Partinin kurulması ile birlikte vatandaşın gözünde yeni bir umut ışığı belirdi. Onların göstermiş olduğu teveccüh bizi daha çok çalışma, daha çok hizmet etmek konusunda kamçılıyor. Allah’ın izni ile hepimiz 24 Haziran’dan itibaren gözümüzü farklı bir Türkiye’ye açacağız. Halk bu seçimlerde İYİ partiye oy vererek bu gidişe dur diyecek. El birliği ile ülkemizi yeniden toparlayacağız. Aksaray’ın alışık olduğu seçimden seçime görülen milletvekili imajını yerle bir edeceğiz’’ dedi.. (HaberAksarayCom)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ