Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Ortaklaşa çalışma kültürünün devam etmesini arzu ediyoruz

Ortaklaşa çalışma kültürünün devam etmesini arzu ediyoruz
  • 14 Ekim 2016 - 10:48

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kurum ve kuruluşlarla oluşturdukları ortaklaşa çalışma kültürünün, daha da gelişerek devam etmesini arzu ettiklerini söyledi..

Rektör Şahin, Memur-Sen İl Temsilcisi Murat Günaydın’ı ve sendika yöneticilerini ziyaret etti.

Yaptıkları ziyaretleri hiçbir zaman sadece sohbet ziyaretleri gibi görmediklerine dikkat çeken Prof. Şahin, “Ziyaretlerimizde mutlaka toplumsal fayda sağlayan bir çıktı oluşturmak için gayret ediyoruz. Tek başımıza bir şey yapamayacağımızın farkındayız. Paydaşlarımız olmadan; siyaset kurumu, yerel idare, sendikalar, il müdürlükleri, sivil toplum kuruluşları olmadan bir şeyler yapamayacağımızın farkındayız. Birkaç kurum bir araya geldiğinde daha fazla iş ortaya çıkar. Bugüne kadar devam eden ortaklaşa çalışma kültürünün, daha da gelişerek devam etmesini arzu ediyoruz” dedi.

Sendika Temsilcisi Murat Günaydın ise Aksaray’ın eğitiminin daha ileri gitmesi ve her alanda başarılı olması için üzerlerine ne düşerse yapmaya hazır olduklarını belirterek, “Üniversitemizle yıllardır devam eden yüksek lisans protokolümüz var. Hem bu çalışmamız devam edecek, hem de işbirliğini geliştirecek yeni çalışmalar yapacağız” dedi.

Rektör Şahin, buradaki istişarelerin ardından Yenigün Gazetesi Sahibi Yaşar Karatay’ı ziyaret etti ve üniversitede süren çalışmalar hakkında bilgiler verdi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ