Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,34 / Satış: 6,36

OSB Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

OSB Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı
  • 14.05.2018
  • 705 kez okundu

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında OSB Bölge Müdürlüğünde yapıldı.

Toplantıya Müteşebbis Heyeti Üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, OSB Bölge Müdür Vekili Ayhan Ermiş ile 15 kişilik OSB müteşebbis heyetinde yer alan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri ile sanayici ve işadamları katıldı.

OSB Bölge Müdür Vekili Ayhan Ermiş Aksaray OSB’nin son durumu hakkında Vali Pekmez ve müteşebbis heyete bilgi verdi.

Müteşebbis Heyeti toplantısında Aksaray Ticaret Odası Başkanlığı seçimi nedeniyle Müteşebbis Heyeti üye değişikliği, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş’ın OSB Yönetim Kuruluna seçilmesi görüşüldü.

Aksaray Organize Sanayi Bölgesinin daha iyi imkânlara kavuşması için hep beraber gayret göstereceklerini belirten Vali Pekmez, Aksaray OSB’yi daha da geliştirmek için daha çok yatırım ve istihdam sağlamak için çalışacaklarını bildirdi.

-OSB Yönetim Kurulu Toplantısı

Müteşebbis heyeti toplantısının ardından Vali Aykut Pekmez Başkanlığında OSB Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ve OSB Müdür Vekili Ayhan Ermiş katıldı.

Toplantıda Aksaray OSB’nin sorun ve ihtiyaçları görüşülerek yatırımcılardan gelen talepler değerlendirildi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ