Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,74 / Satış: 8,78
€ EURO → Alış: 10,40 / Satış: 10,44

Otobüs duraklarının sayısı artırılıyor

Otobüs duraklarının sayısı artırılıyor
  • 16 Eylül 2020

Aksaray Belediyesi vatandaşların hava şartlarından olumsuz etkilenmemesi için toplu taşıma araçlarının geçtiği güzergahlardaki durak sayılarını artırıyor.

Vatandaşlara temiz, refah ve kaliteli hizmet vermek amacı ile çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesi hizmet kalitesini artırmak adına ulaşım alanında yaptığı yeni atılımlar vatandaşlar tarafından takdir ile karşılanıyor. Durakların yenilenmesi kapsamında yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşların göz estetiğini olumsuz yönde etkileyen yıpranmış deforme olmuş durakların bakım ve onarımı yapılıyor. Ayrıca araçların geçtiği güzergahlarda oluşan durak ihtiyacının karşılanması için yeni duraklar monte ediliyor.

Şehir genelinde devam eden durak yenileme ve yeni durak monte etme çalışmalarına Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları ile bugün Pınar Mahallesinde devam edildi. Pınar Mahallesi sakinlerinin isteğini kırmayan Belediye Başkanı Evren Dinçer Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personellere Pınar Mahallesinde bulunan durakların bakım onarım işlerinin yapılmasını ve ihtiyaç duyulan güzergahlara yeni durakların monte edilmesi talimatını verdi. Başkan Dinçer’in talimatları ile harekete geçen ekipler Pınar mahallesi sakinlerinin taleplerini yerine getirdi.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layıktır. Bizler vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermek için sürekli yenilikler yapıyoruz. Ulaşım alanında konforu ve kaliteyi artırabilmek adına duraklarımızı yeniliyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini anında ve en hızlı şekilde karşılamanın mücadelesini veriyoruz.’’ Dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ