Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,58

PTT kuruluşunun 176. yılını kutluyor

PTT kuruluşunun 176. yılını kutluyor
  • 24.10.2016
  • 1.164 kez okundu

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT’nin kuruluşunun 176. yılını kutluyor. Kutlamalar kapsamında PTT A.Ş Aksaray Başmüdürü Eren Aslan beraberinde bir heyet ile Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti.

Valilik Makamında kabul ettiği PTT yönetici ve çalışanlarından oluşan heyet üyeleri ile görüşen Vali Pekmez PTT’nin 176. kuruluş yıldönümünü tebrik etti.

Teknolojik imkânların günümüzde geliştiğini Türkiye’nin köklü kuruluşlarından olan PTT’nin de bu doğrultuda kendisini geliştirdiğini ve vatandaşlara etkin hizmetler sunduğunu vurgulayan Vali Pekmez, telekomünikasyon, bankacılık, kargo taşımacılığı gibi birçok hizmeti sunan kurumun günümüzde bu hizmetleri ile vatandaşlar tarafından öncelikli tercih edildiğini belirtti.

PTT’nin sunduğu hizmetler hakkında Vali Pekmez’e bilgi veren PTT Başmüdürü Aslan, klasik posta hizmetlerinin de devam ettiğini belirterek: “Bankacılık, lojistik, haberleşme alanında tekel oluşumundan dolayı firmaların fahiş fiyat oluşturmasını engelleyerek vatandaşlarımıza daha iyi imkanlarda hizmet sunmak gayreti içerisindeyiz. Özellikle kargo taşımacılığında vatandaşlarımızdan büyük ilgi görüyoruz’ dedi.

Başmüdür Aslan, Vali Aykut Pekmez’e PTT A.Ş tarafından 15 Temmuz Şehitleri anısına hazırlanan ‘Milletim Büyüksün’ anma zarfı ve pullarını hediye etti..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ