Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Siyaset Akademisi ön kayıt son başvuru 28 Aralık

Siyaset Akademisi ön kayıt son başvuru 28 Aralık
  • 21.12.2016
  • 1.508 kez okundu

Ak Partinin siyaset dünyasına kazandırdığı “Siyaset Akademisi” Ocak ayında yeniden başlayacak.

Ak Partinin siyaset dünyasına kazandırdığı “Siyaset Akademisi” Ocak ayında yeniden başlayacak.

Siyaset Akademisi alanı ile ilgili derslerin ilimizde de başlayacağını belirten Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, yeni dönem Siyaset Akademisine ilişkin son derece önemli bilgiler verdi.

Siyaset Akademisinin Ak Partinin Ar-Ge Başkanlığı tarafından yürütüldüğünü ileten Başkan Karatay Geniş kapsamlı faaliyetlerimizden biri olan Siyaset Akademisi, seçmenlerin partimizle olan bağını kuvvetlendirmek, siyasete yönelik toplumsal ilgiyi artırmak katılımcıların tarih, siyasal tarih, ekonomi, dış politika gibi alanlarda uzmanlar tarafından bilgilendirileceği Türkiye genelinde teşkilatlarımız aracılığı ile yaygınlaştıracağımız eğitim faaliyetimizdir.

Siyaset Akademisi herhangi bir siyasi kimlik gözetmeksizin tüm Türkiye vatandaşlarının gelebileceği Türkiye’nin şekillenmesinde etkin rol üstlenebilmek hem de kültürel donanımı artırmak amacıyla genel merkezimiz tarafından organize edilmektedir. Bir süre önce il Ar-Ge Birim Başkanımız Fatih Çelik koordinatörlüğünde başlayan ön kayıt işlemleri 28 Aralık 2016 tarihinde sona erecek, Başvuru yapmak isteyen 18 yaş üstü vatandaşlarımızın bu tarihe kadar il başkanlığımıza bireysel başvuru yapmaları gerekmektedir. Katılımcılarımız detaylı bilgi için www.siyasetakademisi.org internet sitemizi ziyaret edebilirler. İfadelerine yer verdi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ