Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,28 / Satış: 7,31
€ EURO → Alış: 8,56 / Satış: 8,59

Toprak: Güle oynaya sandığa!

Toprak: Güle oynaya sandığa!
  • 15 Nisan 2017 - 00:26

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksaray İl Başkanı Av. Ali Rıza Toprak, yayınladığı basın bildirisinde, tüm Aksaraylıları kardeşçe oy vermeye davet etti.

İl Başkanı Toprak açıklamasında şu ifadeleri kaydetti:

“Referandum için yarın sandık başında olacağız. HAYIR demek ülkenin tek adam rejimine, parti devletine, sorumsuz yönetime, vesayet altına alınmış yargıya, teröre ve bölünmeye HAYIR olacaktır. Aksaray genelinde yürütülen kampanya da ciddi bir gerginlik yaşanmaması bizleri memnun etmiştir. Her ne kadar Cumhuriyet Halk Partisi’nin beşte bir olan bilboardları bir takım kişiler tarafında yırtılmaya karalanmaya çalışılmış ise de biz bu densizleri toleransla karşıladık. Aksaray’ımız birbirini seven sayan komşusuna, karşı komşusuna hoşgörü ile bakan bir yapıya sahiptir. Bu yapıyı hiçbir şey bozamaz. Biz inanıyoruz ki, bu sevgi ve hoşgörü Somuncu Babaların, Yunus Emrelerin ve hemen iki komşu ilde yaşamış olan Hünkar Hacı Bektaşi Veli ve Mevlanadan gelmektedir.

Pazar günü beyaza ya da kahverengiye hangisine TERCİH mührü basacaksanız, sandığa gidin özgür iradenizle o mührü basın. Katılımın tam olması, milli iradenin tam yansıması olacaktır. Hangi siyasi görüşe sahip olursak olalım, birbirimizi sevip sayıp güle güle oyumuzu kullanalım.

Her ne kadar karşımızda hükümetin ve belediyelerin tam desteğini alan bir evet kampanyası varsa da, halkın partisi fakir fukara garip gurabanın küçük katkılarıyla ama küçümsenmeyecek değerde bir destekle bu kampanyayı yürütmüştür.

Katkı sağlayanlara şahsım ve parti adına teşekkür ediyorum. Tüm Aksaraylıları kardeşçe oy vermeye davet ediyorum.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ