Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler devam ediyor

Vali Aykut Pekmez’e ziyaretler devam ediyor
  • 27.06.2016
  • 1.047 kez okundu

Özel Aksaray Hastanesi sahibi Tuncer Güney ve Başhekim Gökmen Kurt Vali Aykut Pekmez’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler..

Aksaray’ın İşadamlarından Şeref Demir Aksaray’a yeni atanan Vali Aykut Pekmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız ve Oda Yönetimi Vali Aykut Pekmez’i ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Başkanı Fazilet Zehra Köktaş ve Yönetimi Vali Aykut Pekmezi ziyaret ederek yeni görevlerinin Valimiz ve Aksaray’ımıza hayırlı olmasını diledi.

Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celil Acar ve Yönetimi Vali Aykut Pekmez’i ziyaret ettiler. Acar ve beraberindekiler Vali Pekmez’e yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk, Şube Müdürleri ve berberinde Huzurevi ve Çocuk Evi sakinleri ile birlikte Vali Aykut Pekmez’i ziyaret ettiler. Vali Aykut Pekmez Huzurevi ve Çocuk Evi’nden gelen misafirlerini makamında ağırlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Doğan Ceylan ve Yönetimi Vali Aykut Pekmezi ziyaret etti.

Aksaray’ın İşadamlarından Hüseyin Göktaş ve Sinan Kaymar Aksaray’a yeni atanan Vali Aykut Pekmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kimsesiz ve Korumaya Muhtaç Çocuklar Derneği Başkanı Kandile Aytekin Vali Aykut Pekmez’i makamında ziyaret etti. Aytekin Vali Pekmez’e yeni görevinde başarılar dileyerek dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Vali Aykut Pekmez ziyaretlerden memnun olduğunu belirterek, ziyarete gelen herkese teşekkür etti..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ