Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,76 / Satış: 7,79

Vali Şeref Ataklı Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti

Vali Şeref Ataklı Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti
  • 02.03.2016
  • 1.280 kez okundu

Vali Şeref Ataklı İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Şeref Ataklı’yı İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, müdür yardımcıları ve şube müdürleri karşıladı..

Vali Şeref Ataklı Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’ın makamında müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile bir süre görüştü.

Vali Şeref Ataklı: “Polisimiz vatandaşın huzur ve güveninin temininde önemli fedakârlıklar yapmaktadır”

“Polisimiz vatandaşın huzur ve güveninin temininde önemli fedakârlıklar yapmaktadır” diyen Vali Ataklı; “Emniyet mensupları vatandaşların can ve mal güvenlikleri, toplum huzurunun sağlanmasında önemli görevler üstlenmektedir. Vatandaşla iyi ilişkiler içinde güven duygusunu zedelemeden kanunlarla kendisine verilen yetkilerini kullanmak suretiyle hizmetlerine devam etmektedir ”dedi.

Vali Şeref Ataklı Emniyet Müdürlüğünde bulunan Haber Merkezi ve Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) sistem odasında incelemelerde bulundu.

MOBESE sistemi hakkında bilgi alan Vali Ataklı, işlenen suçların faillerinin belirlenerek kısa sürede yakalanmasında ve meydana gelen olaylara anında müdahale etme olanağı sağlayan sistemin Aksaray’da sürekli geliştiğini ve bu sayede suç işleme konusunda caydırıcı niteliğe sahip olduğunu belirtti.

25 noktada toplam 97 kamera ile hizmet veren sistemin giderek geliştiğini belirten İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Aksaray’da ana güzergahlar ve kavşak noktalarında kurulan sistemin modernizasyonu ve genişletilmesi için gerekli çalışmanın yapıldığını belirtti..

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ