Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Yeni Başkan Yardımcısı Süleyman Canbulut oldu

Yeni Başkan Yardımcısı Süleyman Canbulut oldu
  • 11 Kasım 2016 - 19:21

Aksaray Belediyesi’nde Serkan Gül’ün görevinden ayrılmasından sonra Başkan Yardımcılığı görevine Belediye Meclis Üyesi Süleyman Canbulut getirildi..

Aksaray Belediyesi’nde ilginç ve sessiz sedasız bir değişim yaşandı.

Belediye de başkan yardımcısı olarak görev yapan Serkan Gül, bir süredir ortalıkta yayılan (başkan yardımcılığından istifa edecek) söylentisini gerçekleştirerek görevinden ayrıldı. Serkan Gül’ün Başkan Yardımcılığı görevini bırakma nedeni ile çok sayıda dedikodu dolaşırken, Gül’ün görevini sessiz sedasız bırakması ve belediyeden de bu konuda herhangi bir açıklama gelmemesi dikkat çekti.

Serkan Gül’ün görevinden ayrılması ile boşalan başkan yardımcılığı görevine yine sessiz sedasız ve jet hızı ile atama yapılarak, Başkanın olmadığı zamanlarda başkanvekilliği görevini yürüten Belediye Meclis Üyesi Süleyman Canbulut’un Başkan Yardımcısı olarak atandığı öğrenildi.

Başkan Yardımcılığı görevine atanan Süleyman Canbulut için, belediyeden ilk ayrılan başkan yardımcısı Yılmaz İlhan’ın bugüne kadar boş olan makam odasının hazırlatıldığı söylentileri de ilginç yorumlara neden oldu.. (GündemAksaray)

bskyardmcisi

aksaray-belediye-baskan-yardimcilari-2016

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ