Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Yeni neslin inşaası için çalışıyoruz

Yeni neslin inşaası için çalışıyoruz
  • 23.02.2016
  • 1.390 kez okundu

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Aktaş ve Gençlik Kolları üyeleri Nevşehir’de İki günlük Çalıştay gerçekleştirdi..

Teşkilat içi eğitimin gerekliliğin bilinciyle eğitim çalışmalarına hız veren gençlik kolları, göreve geldiklerinden bu yana çalışma sahasını her geçen gün genişlettiklerini belirtti.

Kampta yapılan çalışmalar ve yeni projeler hakkında gençlerin ihtiyaçları ve beklentileri hakkında istişarelerde bulunduklarını ifade eden gençlik kolları Başkanı Aktaş, yürütme kurulu üyeleriyle birlikte yapılan faaliyetlerin sunumunu gerçekleştirdi. Sunumunda Teşkilat içi yapılan yenilikler ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vererek çalışmalar anlatıldı. Birim başkanları da birimlerindeki görevlendirmeler ve faaliyetleri hakkında bilgiler vererek çalışma işlevini gençlik kolları üyelerine anlattılar.

Değerlendirmelerde Bulunan Başkan Aktaş, Ülkemize içeriden ve dışarıdan oluşan saldırıların bilindiğini ve bu sebeple ülke geleceğinde söz sahibi olacak gençlerin daha donanımlı ve geleceğe hazır olmaları için çalıştıklarını belirtti. Vatan-Millet derdi ile dertlenen Birliği ve Beraberliği her zaman gözeten dava bilinci ve şuuru ile sarılmış nesil için her gence direk ulaşarak gelenek ve göreneklerine bağlı daha fazla çalışan daha hazır bir nesil yetiştirme amacında olduklarını bildirdi. Planlı bir kamp programıyla bilgilerini de tazelediklerini belirten Ak Gençlik Kolları Başkan Muhammed Aktaş ve AK Gençler gençlik kolları üyeleri adına kampı düzenlemekte emeği geçen büyüklerine teşekkürlerini ilettiler..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ