Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Öğrenmenin En Verimli Yolu Nedir?

Öğrenmenin En Verimli Yolu Nedir?
  • 10.05.2017
  • 1.005 kez okundu

3 – 7 yaş arası çocuklar için pedagog onaylı Pakolino aktivite kutusu, size ve çocuğunuza eğlenerek öğrenme fırsatı sunuyor..

3 – 7 yaş arası çocuklar için pedagog onaylı Pakolino aktivite kutusu, size ve çocuğunuza eğlenerek öğrenme fırsatı sunuyor.

Çocuklar için en etkin öğrenme yönteminin eğlenceli metotlarla gerçekleştiğini tahmin edebilirsiniz. Erken öğrenme döneminde çocuğunuzun pek çok yönünün gelişmesine yardım eden eğlenceli etkinlikler bulunuyor. 3-7 yaş arasında yapılan aktiviteler, çocuğunuzun geleceğini şekillendiriyor.  Bu yaş aralığında var olan merak hissi, eğlenceli etkinliklerle öğrenme hızını besliyor.

Çocuğunuzun kişiliğini şekillendiren kavramları öğrenmesi için en verimli zaman erken yaşlardır. Çocuğunuza alacağınız en pahalı ve albenili hediye bile, onunla paylaştığınız kaliteli anlar kadar değerli ve unutulmaz olmaz. Bu süreçte eğitimin en verimli yöntemini, onu destekleyerek ve eğlendirerek keşfedebilirsiniz.

Yılın En Sevilen Çocuk Aktiviteleri

– El becerilerini geliştiren aktiviteler bu yılın en popülerleri arasında yer alıyor. Origamiden maket yapımına, yapıştırmadan boyamaya kadar pek çok şey bu yılın trendleri arasında…

– Hareketli yaşamın ön plana çıktığı son yıllarda çocuğunuzu da hareketli bir hayata alıştırmalısınız. Sabah sporuna çocuğu ile çıkan ebeveynlerin sayısı gün geçtikçe artıyor, siz de bu ebeveynlerden biri olabilirsiniz.

– Çocuk tiyatroları, gördüğünü yorumlama konusunda çocuklar için muhteşem bir aktivite seçeneği. Çocuğunuzu, eğlenceli ve eğitici tiyatro oyunlarıyla tanıştırabilirsiniz.

– Koleksiyoner çocukların sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu yıl pek çok ebeveyn, çocuklarına değer yargısı geliştirici koleksiyon seçenekleri sunuyor. Siyah renkli taşlar ya da mevsim geçişlerinde dökülen yapraklar başlangıç için yerinde bir tercih olabilir.

-Bir başka öneri ise Eğitici Aktivite Kutusu aboneliği! Pakolino aktivite kutuları hep yanınızda.

Hem Aktif, Hem Eğlenceli: Oyun Kutusu

Birbirinden farklı etkinliklerle çocuğunuzun gelişimini desteklerken onunla beraber eğlenebilirsiniz. Zaman ilerledikçe etkinlik konusunda tekrara düşmemek ve çocuğunuzun en etkin yöntemlerle kendini geliştirmesini sağlamak için biraz daha yaratıcı olmanız gerekir.

3 – 7 yaş arası çocuklar için pedagog onaylı Pakolino aktivite kutusu, size ve çocuğunuza eğlenerek öğrenme fırsatı sunuyor! Kutu içeriğinde 3 adet aktivite ve malzemeleri bulunuyor.  Çocuğunuzla geçireceğiniz zaman dilimini olabildiğince keyifli ve eğitici hale getiren aylık aktivite kutusu, dil öğrenme becerisi, araştırma ve yaratıcılık kabiliyetleri, küçük ve büyük motor kaslarının gelişimi, duygusal zekanın ilerlemesi gibi pek çok noktaya destek oluyor. Üyelik sayesinde 3 7 yaş aktivite kutularını düzenli olarak edinebilirsiniz. Pakolino, çocuğunuzun o dönemde geliştireceği olumlu davranışları destekleme ve onları pekiştirme amacı ile özel bir alan oluşturuyor ve size kaliteli bir zaman dilimi sunuyor. Siz de çocuğunuzun unutamayacağı anılar oluşturmasına yardım edebilir, onun kişisel gelişimini kendi ellerinizle şekillendirebilirsiniz. Nisan ayı içinde baharın gelişiyle beraber Vücudumuzu Tanıyalım kutusunu yapmak çok eğlenceli olacak. Organları, yerlerini, nasıl çalıştıklarını hep beraber, eğlenerek öğreneceğiz. Siz de Pakolino ailesinin bir parçası olmak isterseniz, haydi www.pakolino.com’a!

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ